پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب قصه‌های نیروبخش، قصه‌های شفابخش

کتاب قصه‌های نیروبخش، قصه‌های شفابخش

نسخه الکترونیک کتاب قصه‌های نیروبخش، قصه‌های شفابخش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب قصه‌های نیروبخش، قصه‌های شفابخش

این کتاب حاصل یک کشف سه گانه است. کشفی بسیار حیاتی در زندگی شغلی و شخصی من. * کشف اول این بود که چقدر شجاعت حرف زدن از خود، ابراز احساسات شخصی، بیان خواسته ها و هیجانات درونی در تمام روابط اهمیت دارد. و می توان با شکستن سکوت و خاموشی از بسیاری خشونتهای کلافی کاست * دومین کشف درک این موضوع بود که تمام بد کلامی ها (توهین ها، داد و فریادها،...) در واقع اشاراتی رمزی هستند که توسط آنها، شخصی که از نظر سلامت جسم یا روح دچار مشکل نشده می خواهد موضوعی غیر قابل تحمل یا غیر قابل توضیح را توصیف یا کتمان کند. * سومین کشف من، پذیرفتن این نکته بود که به غیر از این پنج حس مادی که همه مداوم استفاده می کنیم، هریک از ما پنج حس عالی تر و قویتر داریم که بندرت مورد استفاده قرار می گیرد: هیجان، تخیل، الهام خلاق، شهود رمز آمیز، آگاهی جهانی که ما را به کائنات متصل می سازد.

ادامه...

مشخصات کتاب قصه‌های نیروبخش، قصه‌های شفابخش

بخشی از کتاب قصه‌های نیروبخش، قصه‌های شفابخش

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب قصه‌های نیروبخش، قصه‌های شفابخش