فیدیبو نماینده قانونی انتشارات روشنگران و مطالعات زنان و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب چیستی فمینیسم

کتاب چیستی فمینیسم
درآمدی بر نظريه‌ی فمينيستی

نسخه الکترونیک کتاب چیستی فمینیسم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب چیستی فمینیسم

بالاخره فمینیسم چیست؟ چرا همه صاحبنظران اکراه دارند که تعرفی روشن از آن ارائه دهند؟ آیا امکان درک مناقشات پیچیده و هر تناقض مطرح در این حوزه وجود دارد؟ در این کتابه که درامدی موجز بر نظریه فمینیستی محسوب می‌شود، کریس بیسلی انواع فمینیسم های موجود در جوامع غربی را به روشنی تبیین می کند. وی در این اثربه نهضت سیاسی –اجتماعی زنان که در دهه های گذشته همپای آرای فمینیستی به پیش رفته اند نمی پردازد، بلکه بررسی اندیشه ها و رویکردهای نظری مدون و قوام یافته فمینیستی را در دستور کار قرار می دهد. کسب و کاری فکری که جریان اصلی اندیشه سیاسی-اجتماعی معاصر را به چالش کشیده است.

ادامه...

بخشی از کتاب چیستی فمینیسم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

من مدافع فمینیسم نیستم
در 2 سال پیش توسط علی مونده نت
از بخش نتیجه‌گیری کتاب:《مقصود اصلی کتابی از این دست این است که برای پرسش《فمینیسم چیست؟》هیچ پاسخ نهایی نمی تواند در میان باشد. شماری از ویژگی‌ها را میتوان دراین‌باره بازشناخت، اما هیمن ویژگی ها نیز نمی توانند به هیچ ثابت یا قطعی باشند.》 دو نکته: - به نظرم ترجمه کتاب میتونست با تکلف کمتری صورت بگیره. - با اینکه مبتدیان هم جز مخاطبان این کتاب در نظر گرفته شدن، به عنوان یه مبتدی که صرفا به این موضوع علاقه‌مند شدم، من به شخصه تجربه روانی نداشتم از این کتاب. البته در کل کتاب های زیادی در این زمینه فکر نکنم در دسترس باشه در حال حاضر.
در 4 ماه پیش توسط S.M.Mahdi Ziaei
خیلی ترجمه ی داغونی داشت خیلی. کتابش هم واقعا چرت و پرت گفته فقط. از اون اول تا آخرش فقط گفته هیچ تعریف واحدی نمیشه براش اورد همین. وقت و پول تون رو هدر ندید.
در 3 ماه پیش توسط زهرا نوروزی
ترجمه بسیار ناخوانا. بامزه تر اینکه در پیشگفتار مترجم کتابی که درباره فمینیسمه آقای مترجم از همسرشون با فامیلی خودشون یاد کردن و فامیل خانم رو در پرانتز اضافه کردن:)) یعنی مترجم کتاب چیستی فمینیسم معتقده زن باید از فامیل شوهرش استفاده کنه، بسیار عالی:))
در 1 ماه پیش توسط gol...e.g
شامل مکاتب مختلف فمنیسم
در 3 ماه پیش توسط el nqd
منظور از دریافت نمونه چی هست ؟ میشه برام توضیح بدید . ممنون میشم
در 1 سال پیش توسط Bad...ani