پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب خانه آرزوها

کتاب خانه آرزوها

نسخه الکترونیک کتاب خانه آرزوها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب خانه آرزوها

طو، روستایی کوچکی با چشمان آبی، رؤیای افق‌هایی دیگر و سواحلی دیگر، بجز آن قسمت از نیل را که روی آن متولد شده است، در سر می‌پروراند. ناراضی از سرنوشتی که از پیش برایش در نظر گرفته شده، به کمک برادرش ــ کاتب آینده پرستشگاه محلی ــ و پنهان از نگاه پدر و مادرش، خواندن و نوشتن می‌آموزد، و با شور و شوق بسیار گوشه کوچکی از علم پزشکی را از مادرش، که قابله روستایشان بوده، فرا می‌گیرد. درست لحظه‌ای که یک بار دیگر از آینده‌اش دلسرد و نومید می‌شود، مردی مرموز به رنگ‌پریدگی ماه و سراپا سفیدپوش، سوار بر زورقی مجلل و باشکوه، ظاهر می‌شود. این مرد عجیب، طو را همراه خود به پایتخت می‌برد و او را دستیار خویش ــ که برجسته‌ترین پزشک سرزمین بوده ــ می‌گرداند. علم گیاهان، تاریخ، آداب و معاشرت و رفتار صحیح را به او می‌آموزد و او را به دختر جوان فریبنده و دلربایی تبدیل می‌کند. به حدی که فرعون رامسس سوم در برابر این همه جذابیت و هوش و ذکاوت تاب نمی‌آورد و از او دعوت می‌کند به حرمسرایش وارد شود.

ادامه...

مشخصات کتاب خانه آرزوها

بخشی از کتاب خانه آرزوها

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب خانه آرزوها

یکی از بهترین رمان های مصری.
در ۵ ماه پیش توسط آهو آذرپندار ( | )
سلام .من عاشق کتابهای این نویسنده ام .دختری نوجوان وزیبا که از زندگی یکنواخت روستا خسته شده و برای خودش آرزوها و بلندپروازیهای زیادی داره .ببینید که چطور وارد حرمسرای فرعون میشه .خیلی زیباست.آیا خوشبخت میشه .آیا به آرزوهاش میرسه؟باید بخوانیدتا متوجه شوید .باتشکر از فیدیبو.
در ۳ سال پیش توسط Ash...deh ( | )