دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب زندگی در بهروزی و کوتاهی زندگی

کتاب زندگی در بهروزی و کوتاهی زندگی

نسخه الکترونیک کتاب زندگی در بهروزی و کوتاهی زندگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب زندگی در بهروزی و کوتاهی زندگی

آیا سِنِک فیلسوف است؟ این پرسشی است بنیادین که از دیر زمان، چالشخیز بوده است و مایه چند و چون؛ پرسشی که پاسخ بدان دو گروه ناساز از اندیشمندان و اندیشه‌پژوهان و تاریخ‌نگاران اندیشه را پدید آورده است و روبارویِ یکدیگر نهاده است. نمونه را، از سویی اندیشمندی نامدار چون هگل سنک را شایسته آن نمی‌داند که فیلسوف نامیده شود. در برابر، از دیگر سوی، اندیشه ‌پژوهانی چون پ. ابنک و ژ. م. آندره که کتابی خُرد درباره سنک نوشته‌اند، بر این باورند که «اگر فلسفه‌ای رومی در کار باشد، آن را در گروِ سنک هستیم و کمابیش تنها در گروِ او.»

ادامه...

مشخصات کتاب زندگی در بهروزی و کوتاهی زندگی

بخشی از کتاب زندگی در بهروزی و کوتاهی زندگی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب زندگی در بهروزی و کوتاهی زندگی

درود^_^ به نظر بنده شما کمی تهاجمی برخورد کردید این کتاب آنگونه توصیف کردید کلمات و واژگان ثقیل و سنگینی ندارد. من هفده ساله هستم و بارها این کتاب را مطالعه کرده ام بسیار مطالب پرمحتوایی دارد و نویسنده با نهایت شیوایی و رسایی سخن خود نگاشته!
در ۲ سال پیش توسط www...adi ( | )
نمیدونم چه اصرار بی جا و غلطی داریم ما توی این ملت و مملکت ، توی عصر و قرنی که ارتباطات مهم ترین ویژگی و نقطه قوت و قدرت شناخته میشه، ما میخوایم از همه جا دور افتاده و جدا و تک باشیم ... زبان و بیان وسیله ارتباطه و هرچی روان تر و قابل فهم تر باشه ارزشش بیشتره، اما چه اصراری هست که این مدل نویسنده ها و مترجم ها همش تلاش میکنن به سخت ترین و پیچیده ترین و ناآشنا ترین بیان ممکن، حرف بزنند رو من نمیفهمم... میخوان بگن خیلی ادبیاتشون خوبه یا چه کلمه هایی رو اونا بلدن که مردم عادی بلد نیستن؟ چرا واژه ها و ترکیب هایی که خیلی ساده برای همه قابل فهم هست رو استفاده نمیکنید؟ این نثر و سبک نوشتار برای امروز هیچ ارزشی نداره از نظر من... متنی ارزش داره که بتونه پیام رو به ساده ترین و شیوا ترین بیان ممکن به مخاطب منتقل کنه... این متن حتی برای مردم قرن ۹ و ۱۰ هم متن بی ارزشیه چه برسه به الان و قرن ۱۴
در ۲ سال پیش توسط 916...760 ( | )