Loading

چند لحظه ...
کتاب عشق خداست

کتاب عشق خداست

نسخه الکترونیک کتاب عشق خداست به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب عشق خداست

سال‌ها پیش که مادر ترزا توجه جهانیان را به فعالیت‌های خود در هند جلب کرده بود، برای دیداری از غرب به این سوی جهان آمد. دیری نپایید که شگفتی همگان را برانگیخت. وی مصمم شده بود که دامنه فعالیت‌هایش را تا ایالات متحده نیز بگستراند و برای این کار، مأموریت خود را از نیویورک و شهرهای دیگر آغاز کرد و نهایتا آن را به سان‌فرانسیسکو رساند. اکنون دیگر عادت کرده‌ایم که خواهرانِ این مؤسسه نیکوکاری را در ساری‌های سفید با حاشیه آبی‌رنگ در خیابان‌های خود ببینیم. ولی اول بار که مادر ترزا تصمیم خود را اعلام کرد، سانفرانسیسکو غافلگیر و شگفت‌زده شد. به هر حال، او مادر ترزای کلکته بود نه مادر ترزای سان‌فرانسیسکو. ما می‌دانستیم که جهان سوم به او نیاز دارد ولی این‌جا جهان اول بود و سان‌فرانسیسکو ثروتمندترین شهر در ثروتمندترین ایالت در ثروتمندترین کشور دنیا. کسی مثل مادر ترزا در این‌جا چه دیده بود که قرار دادن این شهر را در ردیف شهرهایی مثل دهلی، کلمبو و آدیس آبابا برای او موجه می‌ساخت؟ هرگز پاسخی را که او به این پرسش داد فراموش نخواهم کرد. پاسخ او این بود: «آن‌جا آدمیانْ گرسنه قرصی نان معمولی بودند، این‌جا گرسنه عشق و محبت و همدلی هستند؛ و این، فقری است عظیم که مردم را به رنجی شدید گرفتار می‌کند.»

ادامه...

مشخصات کتاب عشق خداست

بخشی از کتاب عشق خداست

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب عشق خداست

عالی...
در ۲ سال پیش توسط رضا کارجو ( | )