پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب عصای موسی (ع) یا نقدی بر نقدها

کتاب عصای موسی (ع) یا نقدی بر نقدها

نسخه الکترونیک کتاب عصای موسی (ع) یا نقدی بر نقدها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب عصای موسی (ع) یا نقدی بر نقدها

نویسنده در حدود سال ۱۳۰۲ شمسی در شهر نجف‌آباد اصفهان متولد شد و پس از طی تحصیلات ابتدایی در سن ۱۵ سالگی جهت کسب علوم دینی به اصفهان رفت و پس از خواندن ادبیات عرب، شرح لمعه، رسائل و مکاسب را نزد حضرات آیات حاج آقا رحیم ارباب و حاج شیخ محمّد حسن عالم نجف‌آبادی دائی خویش و نیز آقای فیاض آموخت و اوایل مرجعیت آیت‌اللّه بروجردی در سال ۱۳۲۵ ه ش به قم آمد و اولین دوره خارج فقه و اصول را نزد وی تلمّذ کرد و تا پایان دوره مرجعیت ایشان از محضرش بهره‌مند شد و به موازات آن در درس خارج امام خمینی تا روز تبعید ایشان و نیز در درس آیت‌اللّه سید محمّد داماد شرکت می‌کرد و همزمان به تدریس ادبیات عرب، شرح لمعه، رسائل، مکاسب، کفایه و... در زمینه‌های فقه و اصول می‌پرداخت.

ادامه...

مشخصات کتاب عصای موسی (ع) یا نقدی بر نقدها

بخشی از کتاب عصای موسی (ع) یا نقدی بر نقدها

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب عصای موسی (ع) یا نقدی بر نقدها

وقتی در اکثر منابر علم امام از غیب تقریبا نامتناهی تصویر میشود و به شور حسینی بیش از تفکر درباره مفاهیم عقلانی و اخلاقی امام حسین بها میدهند، این کتاب به وضوح می درخشد. پاسخی بر انتقادات وارده بر کتاب شهید جاوید.
در ۴ سال پیش توسط ایمان صالحی ( | )