0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
شبی که خدا را دیدم

معرفی، خرید و دانلود کتاب شبی که خدا را دیدم

درباره شبی که خدا را دیدم

آنچه در این دفتر به رشته‌ی تحریر درآمده… قصه‌ای است مستند که صادقانه… براساس واقعیتی عینی نقل شده است… قصه‌ای مشتمل بر ماجراهایی معمول و گاهی غیرمعمول و غریبه… رخدادهایی عجیب… قصه‌ای واقعی که با فرازهایی شگفت و شنیدنی… در برشی حساس و حیاتی از زندگی پرفراز و نشیب جوانمردی بنام فرهاد… رقم خورد…!

فرهاد یکباره در تله‌ی مشکلات متعدد و چالش‌های نفس‌گیری گرفتار شد… او به‌ناچار برای حل این چالش‌ها و برای حفظ آسایش خانواده‌اش… مدت‌ها جانانه جنگید و تلاش بسیار کرد اما بی‌فایده بود… او بعد از ناکام ماندن در حل گرفتاری‌ها… یکباره دچار سرخوردگی و عصیانی عمیق گردید… دل از دنیا برید و ناگهان دست به خودکشی زد…!

اما در واپسین لحظات زندگی… در شب واقعه… در حالی که عملاً در انتهای راه و در نقطه‌ی پایان حیات و چراغ عمرش در حال خاموش شدن… ناگهان اتفاقاتی عجیب افتاد… گویی دست‌های مرموزی برای یاری فرهاد… از آستین مبارک هستی بیرون آمدند… دست‌هایی که ابتدا او را از مرگی حتمی و سخیف و حقیرانه نجات دادند و بعد هم… زندگی و دنیای او را متحول کردند…!

در واقع فرهاد معلم بود و بعد از این ماجراها به دلایلی… احساس مسئولیت می‌کرد… پس تصمیم گرفت آنچه را که دیده و بر او گذشته بود را با دیگران به اشتراک بگذارد… او امید داشت که شاید نقل این رخدادِ عبرت‌انگیز و آموزنده… موجب توجه و یا بیداری کسی یا کسانی شود.

او با اندیشه و باوری خیرخواهانه در انتقال انبوه ارزش‌ها و زیبایی‌ها و شگفتی‌هایی از عالم هستی و کائنات… که دیده و تجربه کرده بود احساس وظیفه می‌کرد و هرگز نمی‌توانست نسبت به بیان و نشر این حقایق ارزنده و ناب… که در جریان زندگی و در پیرامونش رخ داده بود… بی‌تفاوت بماند.

این بود که فرهاد با نقل‌قول مستقیم و بی‌واسطه و با بیان جزئیات و شواهدی عینی… به نویسنده امکان انتقال این ماجراها را به نحوی مطلوب مهیا کرد… او با تعریف لحظه‌به‌لحظه و ذکر دقیق و بی‌کم‌وکاست این رخدادها، در تلاش بود تا برای عبرت سایرین و همنوعان خود کاری شایسته انجام دهد… به این امید که شاید توانسته باشد قدم مؤثری در بیان این رویداد مهم بردارد.

هرچند که در همین رابطه نویسنده مطالبی را در تشریح و توضیح بهتر… پیرامون برخی از ماجراها و موارد و موضوعات ضروری در پرانتز ذکر کرده است… تا به این ترتیب به درک روان‌تر و فهم بهتر خواننده کمک کند.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
pdf
حجم
2.۰۶ کیلوبایت
تعداد صفحات
203 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۶:۴۶:۰۰
نویسندهعبدالصاحب مالک
ناشرنوآوران سینا
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۳/۰۴/۱۸
قیمت ارزی
1 دلار
قیمت چاپی
150,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
pdf
۲.۰۶ کیلوبایت
۲۰۳ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
0
(بدون نظر)
70,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
شبی که خدا را دیدم
شبی که خدا را دیدم
عبدالصاحب مالک
نوآوران سینا
0
(بدون نظر)
70,000
تومان