0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
جای پای فرهاد جلد 1

معرفی، خرید و دانلود کتاب جای پای فرهاد جلد 1

نویسنده:
فرهاد خضری
درباره جای پای فرهاد جلد 1

کتاب مادران 1: جای پای فرهاد (شهید فرهاد خادم به روایت مادر)، نوشته فرهاد خضری است و در انتشارات روایت فتح منتشر شده است. این کتاب ماجرای زندگی یکی از شهدای جنگ تحمیلی ست که این شهید بزرگوار از اقلیت های مذهبی و زرتشت بودند. این کتاب از زبان مادر شهید نوشته شده است. آنچه در این کتاب زیاد به چشم میخورد، صداقت و راستی ست که به خوبی حس می شود.

علی رغم اینکه خانواده شهید «فرهاد خادم» زرتشتی هستند اما نسبت به سرنوشت کشورشان ایران، بی توجه نبوده و احساس وظیفه کردند، و در نهایت پسر این خانواده در جبهه حق علیه باطل حضور یافت و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

داستان «جای پای فرهاد» از کوچه پس کوچه های کرمان پا می گیرد و خواننده را دنبال دخترکی می کشد که آرام و قرار ندارد اما سرنوشت دخترک چنین رقم خورده که بعدها مادر شهیدی باشد به نام «فرهاد خادم»؛ همان که روز نخست اسفندماه 1360 در خط مقدم جبهه، در تنگ چزابه، به شهادت رسید

فرهاد خضری در این کتاب روایتش را با یک جست وجو آغاز می کند؛ جست وجوی «فوران عشق به هستی»، در قلب یک مادر ایرانی. اما چرا او دست به چنین جست وجویی زده است؟ خودش پاسخ می دهد: «چون مادران ایران زمین حرف ها برای گفتن دارند... و غزل ها برای سرودن.» این آغاز ماجرای دور و درازی است که «تاج گوهر خداداد کوچکی» راوی و فرهاد خضری «راوی مکمل» در صفحات کتاب به نقل آن می پردازند و شهید فرهاد خادم را به عنوان یکی دیگر از شهدای این سرزمین به مخاطب معرفی می کنند.

شناسنامه

فرمت محتوا
pdf
حجم
2.۶۷ کیلوبایت
تعداد صفحات
248 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۸:۱۶:۰۰
نویسندهفرهاد خضری
ناشرروایت فتح
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۷/۳۰
قیمت ارزی
1 دلار
قیمت چاپی
21,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
pdf
۲.۶۷ کیلوبایت
۲۴۸ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
0
(بدون نظر)
15,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
مادران
شامل 7 عنوان کتاب
جای پای فرهاد جلد 1
جای پای فرهاد جلد 1
فرهاد خضری
روایت فتح
0
(بدون نظر)
15,000
تومان