0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
موفقیت در حقیقت

معرفی، خرید و دانلود کتاب موفقیت در حقیقت

ناشر:
کنکاش
درباره موفقیت در حقیقت

هر روز را با اندیشیدن به خدای یکتا آغاز می‌کنم و جز او به کسی توکل ندارم و با جرأت می‌توانم بگویم که از فکر کردن و اندیشیدن به او نیز فراتر می‌روم و در تمام ساعات شبانه‌روز لحظه‌ای از یادش بیرون نمی‌روم و حضورش را به وضوح لمس می‌کنم و این حالت من احساس سرشار از رضایت و خرسندی است و آرامش معنوی و ایمان را در زندگی‌ام شناخته‌ام و در این کتاب به تشریح آن پرداخته‌ام باشد که با مطالعه این کتاب با مطالب آن آشنا شوید و به چیزهایی‌که در زندگی می‌گذرد و با عشق و علاقه خاص عمل کنید تا راه معنویت و ایمان و تقوا را دریابید.

این کتاب را به امید آن نوشته‌ام که به شما کمک کنم تا از هر گونه احساس بی‌کفایتی و بی‌لیاقتی پرهیز کنید و طعم آرامش خداوندی را بچشید. آرامش خداوندی در بردارنده معنای راستین موفقیت و خداشناسی است. این اسرار را با قلبی آگاه و فکر و ایده‌ای روشن آکنده از عشق و محبت مطالعه کنید. آن‌هایی را که ندای درونی‌تان را برمی‌انگیزد به کار گیرید و اسراری که با دل شما سازگاری ندارند فراموش کنید.

زمانی‌که با مطالعه این کتاب آرامش، موفقیت، ایمان و تقوا و ارزش انسانی را احساس می‌کنید آن‌ها را با آرامش و عشق و علاقه گسترش دهید و دیگران را از آن بهره‌مند سازید وجود تنفر و غیبت و تهمت و غرض‌ورزی و کینه‌توزی و پیش داوری در دنیای امروزی نشان می‌دهد که برای رسیدن به اهداف عالی و دنیایی سرشار از آرامش راه طولانی در پیش داریم.

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
2.۲۷ کیلوبایت
تعداد صفحات
166 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۵:۳۲:۰۰
نویسندهاحمد نیلفروشان
ناشرکنکاش
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۲/۰۷/۱۸
قیمت ارزی
3.۵ دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۲.۲۷ کیلوبایت
۱۶۶ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3
از 5
براساس رأی 2 مخاطب
انگیزه‌بخش 🚀 (1)
حال‌خوب‌کن ✨ (1)
5
ستاره
50 ٪
4
ستاره
0 ٪
3
ستاره
0 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
50 ٪
3
(2)
انگیزه‌بخش 🚀 (1)
66,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
موفقیت در حقیقت
موفقیت در حقیقت
احمد نیلفروشان
کنکاش
3
(2)
انگیزه‌بخش 🚀 (1)
66,000
تومان