پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب علل و عوامل جذابیت سخنان مولوی‌

کتاب علل و عوامل جذابیت سخنان مولوی‌

نسخه الکترونیک کتاب علل و عوامل جذابیت سخنان مولوی‌ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب علل و عوامل جذابیت سخنان مولوی‌

گر بریزی بحر را در کوزه‌ای‌ چند گنجد قسمت یک روزه‌ای‌ علامه محمدتقی جعفری: «آن‌چه این‌جانب در زمان نسبتاً طولانی (۱۰ سال به‌طور پیوسته و ۵ سال به‌طور مجزا) از آثار مولوی به‌دست آوردم، بدون مبالغه و تعارفات معمولی، فوق‌العاده شگفت‌انگیز بود. هنوز هم بر همین عقیده‌ام که سخنان مولوی و شخصیت وی که از این سخنان تا حدودی می‌توان آن را درک کرد، خیلی بالاتر و پیچیده‌تر از آن است که در شرح حال او به قلم مورخان و نویسندگان معمولی عرضه شده است. مغز و روان مولوی با نیروها و استعدادهایی بسیار متنوع، با ابعاد و سطوح مختلفِ جهان هستی ارتباط برقرار کرده است، همان‌گونه که با خویشتن، خدا و انسان‌ها نیز از موضع‌گیری‌های گوناگون اندیشیده و دریافت‌های فراوانی را به‌دست آورده است. لذا، هر قدر هم که درباره تفسیر و توضیح و نقد و بررسی آثار مولوی درباره شخصیت معرفتیِ او کار انجام بگیرد، کاری به‌جا بوده و عموماً در علوم انسانی و خصوصاً در حکمت و عرفان و اخلاق، بسیار مفید خواهد بود.»

ادامه...

مشخصات کتاب علل و عوامل جذابیت سخنان مولوی‌

بخشی از کتاب علل و عوامل جذابیت سخنان مولوی‌

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب علل و عوامل جذابیت سخنان مولوی‌