فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب بازآفرینی

کتاب بازآفرینی

نسخه الکترونیک کتاب بازآفرینی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب بازآفرینی

موضوع بازآفرینی اهمیت بسیاری برای من دارد. وقتی ۲۱ ساله و به‌عنوان کارگر ساختمان، مشغول به کار بودم، صبح‌های سرد زمستان ساعت ۵ بیدار می‌شدم، سه بار اتوبوس عوض می‌کردم تا به محل کارم بروم و آن‌جا، از صبح تا غروب، مصالح ساختمانی را جابه‌جا می‌کردم. اما الهامی به من شد که زندگی‌ام را تغییر داد. دریافتم که در قبال خود و تمام وقایعی که برایم رخ می‌دهد، مسئول هستم. در حالی که در آپارتمانم که تنها یک اتاق داشت نشسته بودم، فکری به ذهنم خطور کرد: «من مسئول وضعیت فعلی‌ام هستم». از آن پس، هر اتفاقی برایم رخ می‌داد، خود را در قبال آن مسئول می‌دانستم. قرار نبود کسی به جای من تصمیم بگیرد. تصمیم گرفتم گذشته را رها کنم و برای اولین بار، زندگی‌ام را از نو آغاز کنم. تا آن‌جاکه می‌توانستم، به آینده اندیشیدم و از خود پرسیدم: «من واقعاً از زندگی‌ام چه می‌خواهم؟»

ادامه...
  • ناشر نشر قطره
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.07 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۷۸ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب بازآفرینی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

پیش گفتار    

موضوع بازآفرینی اهمیت بسیاری برای من دارد. وقتی ۲۱ ساله و به عنوان کارگر ساختمان، مشغول به کار بودم، صبح های سرد زمستان ساعت ۵ بیدار می شدم، سه بار اتوبوس عوض می کردم تا به محل کارم بروم و آن جا، از صبح تا غروب، مصالح ساختمانی را جابه جا می کردم. اما الهامی به من شد که زندگی ام را تغییر داد. دریافتم که در قبال خود و تمام وقایعی که برایم رخ می دهد، مسئول هستم.
در حالی که در آپارتمانم که تنها یک اتاق داشت نشسته بودم، فکری به ذهنم خطور کرد: «من مسئول وضعیت فعلی ام هستم». از آن پس، هر اتفاقی برایم رخ می داد، خود را در قبال آن مسئول می دانستم. قرار نبود کسی به جای من تصمیم بگیرد.
تصمیم گرفتم گذشته را رها کنم و برای اولین بار، زندگی ام را از نو آغاز کنم. تا آن جاکه می توانستم، به آینده اندیشیدم و از خود پرسیدم: «من واقعاً از زندگی ام چه می خواهم؟»
البته خواسته هایم معمولی بود؛ داشتن شغلی با درآمد مکفی، رابطه ای مطلوب، بدنی سالم و در نهایت، رسیدن به استقلال مالی.
به خاطر دارم، هنگام صرف ناهار و وقتی به عنوان کارگر در ساختمان ها کار می کردم، به کتاب فروشی می رفتم و کتاب هایی را که مناسب وضعیت خود می دیدم، می خریدم. ابتدا با کتاب هایی در مورد تجارت شروع کردم. سپس به سراغ کتاب های روان شناسی، فلسفه، اقتصاد و موفقیت شخصی رفتم. چون مجرد بودم، به قدر کافی وقت داشتم و شب ها کتاب می خواندم.
هر چه بیش تر می آموختم، اعتمادبه نفسم بیش تر می شد. به شرکت ها نامه می نوشتم تا به عنوان کارمند مشغول به کار شوم. مدت ها کسی پاسخ نامه هایم را نداد. تا آن که فردی برای فروش کالاهای اداری از من دعوت به کار کرد. این شروع کار من بود.
در طی سال ها، بارها خود را در مشاغل و صنف های مختلف بازآفرینی کردم. در کار فروش پیشرفت کردم. از فروشندگی به مقام مدیریت فروش رسیدم و سرانجام به مقام معاونت شرکتی بین المللی منصوب شدم که در ۶ شهر شعبه داشت. سپس جواز بنگاه معاملات ملکی را گرفتم و به احداث ساختمان ها و بازسازی آن ها پرداختم. هم چنان مطالعه می کردم. به تدریج شرکایی یافتم و ظرف چند سال توانستم ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه به دست آوردم.
بار دیگر خود را بازآفرینی کردم و به واردکننده و توزیع کننده تبدیل شدم. اتومبیل های ژاپنی وارد می کردم. ۶۵ نمایشگاه فروش اتومبیل تاسیس کردم و ده ها میلیون دلار اتومبیل فروختم.
در هر مرحله، کاغذی برمی داشتم تا در مورد مرحله ی بعدی کارهایم تصمیم گیری کنم و بعد شروع به خواندن کتاب ها و مقالات دیگر می کردم. با مردم حرف می زدم، از آنان سوال می پرسیدم و تا آن جاکه می توانستم درمورد تجارت اطلاعات بیش تری به دست می آوردم.
آن چه در مورد بازآفرینی یاد گرفتم، این بود که فرایند کار، در خطی مستقیم و طولانی محقق نمی شود و مشکلات و موانع مختلفی در طی این فرایند وجود دارد. گاهی شکست ها موقتی هستند، اقدامات خوب و مناسب به بن بست می رسند، اما همیشه راه دیگری نیز وجود دارد.
آموختم که فرایند بازآفرینی پویاست. باید بدانید به کجا می روید و چه می خواهید. بارها سعی و امتحان کنید. هرگز تسلیم نشوید و به راه خود ادامه دهید.
در این کتاب با مفیدترین ابزار موجود آشنا می شوید تا در کم ترین زمان، به بازآفرینی بپردازید و به خواسته های تان دست یابید.

برایان تریسی


نظرات کاربران درباره کتاب بازآفرینی

واقعا با معنی اسمش یکی هست محتوا
در 2 ماه پیش توسط سهیل افشاری
کتاب خوب و کاربردی بود برای تعییر خویشتن
در 2 سال پیش توسط fer...i66
Dar ayande pas az motaleye ketab ,
در 3 سال پیش توسط www...oud
کتاب خوبیست ممنون
در 1 سال پیش توسط علی زیدی
یکی از بهترین کتابهایی که در زمینه بازاریابی و فروش در فیدیبو خریدم و خواندم ، این کتاب است : کتاب بازاریابی و فروش نرم افزار فروشگاهی
در 10 ماه پیش توسط ALI...I64