دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب‌فروشی کوچک بروکن ویل

کتاب‌فروشی کوچک بروکن ویل
همیشه برای هر کسی کتابی هست و برای هر کتاب کسی

نسخه الکترونیک کتاب‌فروشی کوچک بروکن ویل به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب‌فروشی کوچک بروکن ویل

«کتاب‌فروشی کوچک بروکن ویل»، کتابی‌ست درباره کتاب‌ها. همه‌جور کتابی؛ از زنان کوچک و هری پاتر گرفته تا جودی پیکولت و جین آستین، از استیگ لارسن و جویس کارول اوتس گرفته تا مارسل پروست. کتابی‌ست درباره لذت و شعف کتاب خواندن، درباره آموختن از کتاب‌ها و گریختن به آنها، و حتی شاید پنهان شدن پشت آنها. درباره این سؤال که کتاب‌ها بهترند یا زندگی واقعی. این کتاب داستانی‌ست درباره دختری سوئدی به نام سارا و دوست مکاتبه‌ای آمریکایی‌اش، اِیمی. و یک کتاب‌فروشی کوچک و متفاوت که صاحبش بر این عقیده است که برای همه آدم‌های روی زمین حداقل یک کتاب مخصوص به خودشان وجود دارد. کتاب‌فروشی کوچک بروکن ویل کتابی‌ست با حال‌و‌هوای کتاب‌هایی چون: خیابان چرینگ کراس شماره ۸۴، انجمن ادبی گُرنزی و پای پوست سیب‌زمینی و رمان شکلات؛ همراه با نوآوری‌ها و زیبایی‌هایی منحصر‌به خودش.

ادامه...

مشخصات کتاب‌فروشی کوچک بروکن ویل

نظرات کاربران درباره کتاب‌فروشی کوچک بروکن ویل

داستان اقامت سارا، زن جوان کتابفروش گوشه گیر سوئدی، در شهر کوچکی در آمریکا و بعد افتتاح یک کتابفروشی کوچک و سپس یافتن عشق. متن پر از ارجاع به کتابها و نویسندگان است و برای کتابخوان های حرفه ای شبیه یک مهمانی دوستانه و طولانی است، اما از این جنبه که بگذریم، رمان عاشقانه عامه پسندی با ارزش کمتر از متوسط است. اگر نخواندید چیزی را از دست ندادید.
در ۴ هفته پیش توسط ft....avi ( | )