دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
رهبری از بالای خط

رهبری از بالای خط
رویکردی جدید برای موفقیت پایدار

نسخه الکترونیک رهبری از بالای خط به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره رهبری از بالای خط

موضوع آگاهی از چند دهۀ پیش تاکنون درحال خروج تدریجی از برج عاجِ عزلت‌نشینی‌های عرفانی قدیم و تبدیل شدن به صحبت روزمرۀ متخصصان امروز در حوزه‌های گوناگون است. من به این روندْ همواره حس دوگانه‌ای داشته‌ام و دارم. از طرفی خوشحالم که آگاهی جمعی می‌تواند با فراگیر شدن این موضوع بالاتر رود و دست‌کم خواب عمیق مردم در روزمرگی‌های عادتی‌شان کمی سبک‌تر شود، اما از طرف دیگر، نگران از دست رفتن اصالت آنم، زیرا چیزی که بخواهد در سطح گسترش پیدا کند خواه‌ناخواه باید از عمق خود کم کند. به‌هرتقدیر، رویکرد درست را در این می‌بینم که با جریان همراه شوم و به گسترش آن کمک کنم، ولی هم‌زمان برای حفظ کیفیت کار به اندازۀ خودم مسئول و در تلاش باشم. مقدمۀ حاضر را نیز با همین حس و رویکرد نوشته‌ام.

ادامه...

مشخصات رهبری از بالای خط

نظرات کاربران درباره رهبری از بالای خط

کتاب فوق‌العاده عالی‌ای هست، یک دائره‌المعارف کامل برای رشد و توسعه فردی و احساس خوب در زندگی. صفحه ۳۳۶ یکی دو صفحه جاافتادگی داره. بخش نبوغ توضیح داده نشده و رفته سراغ بخش بعدی. لطفاً این رو اصلاح بکنید
در ۲ ماه پیش توسط man...459 ( | )