دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب رامسس

کتاب رامسس
معبد چند هزار ساله

نسخه الکترونیک کتاب رامسس به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب رامسس

نام رامسس تجسم شکوه و قدرت تمدن فراعنه است. او که پسر نور، فرزند آفتاب بود، بیش از شصت سال سلطنت کرد و مصر را به درجه‌ای از عظمت رساند که در تاریخش بی‌سابقه بود. رامسس، قهرمان یک رمان نیست، قهرمان چند رمان است، قهرمان حماسه‌ای واقعی است. این حماسه از آشنایی او با رموز کشورداری تحت هدایت پدرش، ستی، که به قدر خود او در تاریخ اهمیت دارد، آغاز می‌شود و تا مرگ رامسس ادامه می‌یابد. طی این مدت آزمون‌های فراوانی را از سر می‌گذراند. به همین دلیل است که این سلسله رمان‌های دنباله‌دار که از پنج جلد تشکیل شده‌ است، به او اختصاص یافته تا بتواند ابعاد خارق‌العاده سرنوشتی را ترسیم کند که قهرمانان فراموش نشدنی بسیار، چون ستی و همسرش، تویه، نفرتاری، ایزت‌زیبا، همر شاعر، ستائوی مارافسا، موسای عبرانی و بسیاری دیگر، که این اوراق به آن‌ها جان می‌بخشد، در آن سهیم هستند. کریستین ژاک با قلم جادویی خود عهد باستان را از جزوه‌های درسی بیرون می‌کشد و به خواننده، قلمرو وسیعی از تاریخ، رؤیا، مبارزه وشعر تقدیم می‌دارد. گفتنی است هر یک از این کتاب‌ها به طور مستقل به رویدادی جداگانه می‌پردازد و در نهایت خواننده علاقه‌مند به سرنوشت رامسس می‌تواند با خواندن هر پنج جلد کتاب راز و رمز جاودانه آنها را کشف و در ادامه آن را دنبال کند. «پسرنور»، «معبد چند هزار ساله»، «نبرد قادش»، «بانوی ابوسمبل»، و در نهایت«زیر اقاقیای مغربی» عناوین این کتاب‌ها هستند .

ادامه...

مشخصات کتاب رامسس

بخشی از کتاب رامسس

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب رامسس

_ در عشقی که ما را به یکدیگر وصل می کند. هر اتفاقی که بیفتد چیزی نمی تواند باعث جدایی ما شود. در غیابم تو بر شهر فیروزه فرمانروایی می کنی. نفرتاری به افق چشم دوخت و گفت: درست است، با شر نباید کنار آمد. لک لک سپید بزرگی که شکوهمندانه پرواز می کرد، از فراز سر فرعون و همسرش که در نور غروب آفتاب غرق شده بودند، گذشت.
در ۴ سال پیش توسط P D ( | )
عالی .خ جالب بود
در ۱ سال پیش توسط nazanin lakzaei ( | )
خواندنی و جذاب
در ۲ سال پیش توسط محسن عمرانی ( | )
واقعا عالیست
در ۲ سال پیش توسط mohsen shadmani ( | )
چندسال پیش ۵ جلدشو خریدم واقعا عالیه
در ۳ سال پیش توسط زهرا صادقیان ( | )