فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
Loading

چند لحظه ...
کتاب مسابقه فضایی

کتاب مسابقه فضایی
مجموعه تاریخ ۵۳

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۴,۱۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب مسابقه فضایی

در حدود 1850 سال پیش، فردی یونانی به نام لوکیان نخستین روایت تخیلی از سفر به جهانی را نوشت. در قرن های پس از آن سفر به ماه و سایر سیاره ها همچنان موضوع تخیلی محبوبی برای این نویسنده ها بود. آنها خبر نداشتند که کار روی موتوری که نهایتا انسان را به ماه می برد از مدت ها پیش و حتی پیش از زمان لوکیان شروع شده بود. در قرن دوم پیش از میلاد، چینی ها کشف کرده بودند که آتش زدن گرد سیاه - مخلوطی از زغال چوب، گوگرد و شوره- می تواند جسمی را با نیرویی عظیم در هوا پیش ببرد تا قرن سیزدهم، چینی ها آن قدر در کنترل مسیر این وسایل، که موشک نام داشتند، مهارت پیدا کرده بوند که از آنها هم در جشن ها و هم به عنوان سلاح استفاده می کردند. ژول ورن، نویسنده فرانسوی، در سال 1865 کتابی نوشت با عنوان سفر به ماه که در آن شرح سفر سه نفر به ماه و فرودشان برآن آمده بود. چیری که این کتاب را از آثار علمی – تخیلی پیشین متفاوت می ساخت این بود که او روایتش را پر از جزئیات علمی کرده بود و این سفر را امکانپذیر نشان داده بود. کتاب "مسابقه فضایی" یکی دیگر از کتاب های مجموعه تاریخ جهان، این بار خوانندگان را با چگونگی سفر به فضا آشنا می کند.

ادامه...

مشخصات کتاب مسابقه فضایی

بخشی از کتاب مسابقه فضایی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره

کتاب با زبانی شیرین و جذاب ماجرای پیشرفت‌های آمریکا و شوروی در زمینه‌ی تسخیر فضا که موجب شد اولین انسان در مداری گرد زمین بگردد و بر کره‌ی خاک قدم بردارد. برای دوستداران فضانوردی بسیار جالب و جذاب است و با زبانی ساده برای علاقه‌مندانی که می خواهند اطلاعات بیشتری در این زمینه بدانند تاریخ کشف فضا توسط انسان در مسابقه‌ی فضایی بین بلوک شرق و غرب را تشریح می‌کند.
در ۱۱ سال پیش توسط ... ( | )
تاریخچه کامل تلاشهای انسان برای سفر به ماورای زمین با جزئیات کامل و بیانی داستان گونه در این کتاب آمده، بنظرم به شایعات زردی که در مورد دروغ بودن سفر به ماه مطرح است خط بطلان کشیده. برای علاقمندان به تاریخ عصر مدرن قطعا ارزش خواندن دارد.
در ۴ ماه پیش توسط سیاوش نصر ( | )
فوق العاده
در ۲ سال پیش توسط MORTEZA MAHMOUDI ( | )