0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
چطور قهرمان زندگی خود باشیم؟

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی چطور قهرمان زندگی خود باشیم؟

نویسنده:
زیگ زیگلار
درباره چطور قهرمان زندگی خود باشیم؟

ذهن شما درست مثل بدنتان نیاز به تغذیه و انرژی دارد . اگر ذهن شما وضعیت مناسبی نداشته باشد شما بهترین موقعیت‌ها را از دست خواهید داد . - چرا باید به این کتاب صوتی گوش دهید؟ شنیدن کتاب صوتی قهرمان زندگی زیگ زیگلار در فروشگاه کتاب صوتی رادیو مثبت به شما کمک می‌کند ذهنتان را به گونه ای تغذیه کنید که قوه تخیلتان فعال شود ، تمام اطلاعاتی را که در ذهن شماست ترکیب ‌کند و بهترین ایده‌ها را برای موفقیت به شما ارائه دهد . انگیزه دائمی نیست ، همانطور که حمام کردن دائمی نیست ! در مورد انگیزه و مثبت فکر کردن ، سردرگمی و ابهام خاصی وجود دارد که گاهی درک آن را مشکل می‌کند . نویسنده در این کتاب بسیاری از این ابهامات را برای شما برطرف می‌کند و مهم‌تر از آن روش‌های حفظ انگیزه و مثبت فکر کردن را به شما یاد می‌دهد . زیگ زیگلار سخنران معروف بین المللی است. دوره “من می‌توانم” او در بیش از ۳۰۰۰ آموزشگاه تدریس می‌شود و صدها کمپانی و شرکت از سی‌دی‌ها، کتاب‌ها و فیلم‌های او برای انگیزه دادن به کارمندان خود استفاده می‌کنند. در سال ۱۹۹۹ زیگلار جایزه استاد تاثیر گذاری را توسط انجمن ملی سخنرانان دریافت کرد. - تکنیک‌های تصمیم گیری: تصمیم گرفتن ساده است ، مردم روزانه هزاران تصمیم می‌گیرند و در زمان کوتاهی آن ها را فراموش می کنند . اگر می‌خواهید تصمیم‌هایتان معنایی داشته باشند لازم است که بارها و بارها با شور و اشتیاق روی آن‌ها تاکید کنید . این کتاب شما را راهنمایی می‌کند تا بتوانید تصمیم‌های خود را عملی کنید ، اگر همین الان شروع نکنید یکی از روزهای خوبتان را از دست خواهید داد! رویاپردازی خوب است به شرط این که رویاها یک پایه‌ی محکم و اساسی برای تلاش کردن داشته باشند . موفقیت شما در گرو کار کردن روزانه در جهت اهداف اصلی است. اهداف شما باید مشخص باشند ، نه کلی و مبهم . بعد از شنیدن این کتاب شما می‌توانید اهداف اصلی خود را به خوبی بشناسید و تلاش‌های روزانه‌ی خود را در جهت رسیدن به آن‌ها برنامه ریزی کنید . تمرین کردن باعث می‌شود تغییرات رفتاری در زندگیتان رخ دهد . اگر تمرین خوب باشد ، شما عادات پیروز شدن را یاد می‌گیرید - تاثیر برنامه ریزی در موفقیت: روزانه بیش از ۹۰ درصد ورودی‌های ذهن ما منفی هستند . شما باید شروع کنید که جنبه‌های مثبت را در چیزها و افراد دیگر ببینید . انتظارات در زندگی نقش مهمی دارند ، شما همان چیزی را پیدا می‌کنید که دنبالش می‌گردید . این کتاب به شما ایده‌هایی می‌دهد که اگر آن‌ها را قبول کنید و انجام دهید می توانید تبدیل به یک برنده شوید . شما برای برنده شدن به دنیا آمده‌اید فقط کافی است برنامه داشته باشید . شما باید برای افرادی که دوستشان دارید زمان صرف کنید . اگر بتوانید رابطه‌ی عاطفی خود را با کسانی که دوستشان دارید ایجاد کنید و زمانی را با آن‌ها سپری کنید احتمال موفقیت شما درکارهای دیگری که انجام می‌دهید بیشتر می‌شود. فعالیت‌های خود را ارزیابی کنید و ببینید آیا واقعا در رسیدن به اهداف زندگی به شما کمک می‌کنند یا اینکه مانعی برای رسیدن به اهدافتان هستند. کتاب صوتی چطور چطور قهرمان زندگی باشید به شما کمک می کند ذهنتان را با افکار مثبت و قدرتمند پر کنید و فعالیت‌های خود را به گونه‌ای برنامه ریزی کنید که شما را به هدفتان نزدیک کند.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
42.۲۸ مگابایت
مدت زمان
۴۶:۰۲
نویسندهزیگ زیگلار
مترجمگروه مترجمان
راوینوید نوروزی
ناشررادیو مثبت
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۴۰۰/۰۳/۳۰
قیمت ارزی
4 دلار
قیمت چاپی
38,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۴۲.۲۸ مگابایت
۴۶:۰۲

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3
از 5
براساس رأی 12 مخاطب
5
ستاره
25 ٪
4
ستاره
16 ٪
3
ستاره
25 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
33 ٪
5 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
3

کتاب بینظیره کلا من عاشق آقای زیگلار هستم گوینده انقدر سریع صحبت میکنن که آدم از مفاهیم جا میمونه، من روی دور کند کتاب رو گوش کردم البته آرزو نمیکنم بجای این کتاب یه بسته چیپس خریده بودم ولی حقیقتا میشد بیشتر ازش لذت ببرم

1

گوینده بسیار تند و با عجله صحبت می کنه. و کلا کتاب خیلی پراکنده و بی سر و ته است.اصلا معلوم نیست چی می گه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

3

کتاب خوبی بود ارزش شنیدن داره

1

بی‌محتوا و سرکاری

3

متوسطه

3
(12)
68,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
چطور قهرمان زندگی خود باشیم؟
چطور قهرمان زندگی خود باشیم؟
زیگ زیگلار
رادیو مثبت
3
(12)
68,000
تومان