دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی خشونت‌ورزان به چنگش می‌آورند کتاب صوتی

کتاب صوتی خشونت‌ورزان به چنگش می‌آورند

نسخه الکترونیک کتاب صوتی خشونت‌ورزان به چنگش می‌آورند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی خشونت‌ورزان به چنگش می‌آورند را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی خشونت‌ورزان به چنگش می‌آورند

رمان گروتسک «خشونت‌ورزان به چنگش می‌آورند» که عنوان‌اش از آیه‌ای از انجیل متی گرفته شده، روایتگر درگیری ذهنی نوجوانی‌ست به نام تارواتر که پس از مرگ دایی مادرش، تارواتر پیر، میانه‌ی انتخاب خدا یا شیطان، دین یا بی‌دینی، معطل مانده. این درگیری از همان ابتدای داستان با ماجرای شیوه‌ی به خاک سپردن تارواتر پیر، که از قرار پیامبر است و پیش از مرگ‌اش خواسته طبق آیین مسیحیت دفن شود، آغاز می‌گردد و تا مواجهه‌ی او با دانش خشک دایی خودش که نماد سکولاریزم است پیش می‌رود. تارواتر که به شکلی نمادین قرار است بعد از دایی مادرش همان وظیفه‌ی پیامبری را به عهده بگیرد، در جنگی درونی که میان دستورهای این پیامبر نمادین و شیطان خیالی‌اش درگرفته، همان‌طور که از عنوان کتاب هم بر می‌آید، در می‌یابد که تنها با سرسختی و خشونت است که می‌تواند برابر خشونتی بایستد که بی‌دینی برای خاموش کردن باورهای دینی و اجرای فرامین خداوند به کار می‌گیرد.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی خشونت‌ورزان به چنگش می‌آورند

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی خشونت‌ورزان به چنگش می‌آورند

این کتاب پیشنهاد فیدیبو به من بود فارغ از داستان که وسوسه انگیزه اما از خوانش کتاب خوشم نیامد گویندگی و اجرای ناپخته و روخوانی ناصحبح متن من راترغیب به خرید کتاب نمی کند
در ۴ ماه پیش توسط 912...062 ( | )