دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی زن بودن کتاب صوتی فیدی‌پلاس

کتاب صوتی زن بودن

نسخه الکترونیک کتاب صوتی زن بودن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی زن بودن را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی زن بودن

«به زنانگی خود تحقق بخشید و عشق را بیابید» جوامع سرمایه‌داری کلان، ضمن انتقاد از شعارهای جنبش فمنیستی و انقلاب جنسی پیامد و تأثیر آن را بر روح و روان زن و انحطاط خانواده نشان می‌دهد. نویسنده چهارگونه شخصیت در جهان معاصر را برای زن تصویر می‌کند؛ زن مادونا، آمازون، مادر و معشوقه و سپس به بررسی دقیق هریک از این ابعاد می‌پردازد او معتقد است زن امروزی به صورت یک زن آمازون درآمده که از طبیعت ملایم و لطیف خود دور افتاده است و اکنون نیازمند است تا زنانگی گم شده‌اش به ویژه جنبه‌های مادر، مادونا و معشوقه شخصیتش را باز یابد وی در نهایت زنی را کامل می‌داند که در طول دوره حیاتش همه جنبه‌های روانی خود را تجربه کند و در هم بیامیزد. تونی گرنت نویسنده کتاب با تأکید بر نقش ابزاری زن به این مطلب می پردازد که جنبش فمنیستی در آغاز به زنان وعده‌های هیجان‌انگیز و اغوا کننده داد به گونه‌ای که عده‌ای از زنان شوهر و فرزندانشان را ترک کردند و وعده‌ای در پی دستیابی به حرفه یا علایق شخصیِمتعلق به خود فکر ازدواج و تشکیل خانواده را از ذهن بیرون کردند این تأکید بر خودکفایی و فرد گرایی باید کیفیت زندگی زنان را ارتقا می‌داد و حق انتخاب‌ها و روابطشان با مردان را بهبود می‌بخشید اما اکنون بعد از گذشت چند دهه، زنان با این حقیقت مواجه شده‌اند که نمی‌توان به وعده‌هایی که فمنیسم و آزادی نوید داده بود اعتماد کرد.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی زن بودن

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی زن بودن

امیدوار بودم نویسنده منصفانه به برابری و حقوق زن و مرد در دنیای امروز بپردازد به اندازه فمینیست‌های افراطی نویسنده هم به شدت سوگیرانه هیجانش را از زن امروز برون‌ریزی می‌کند.
در ۲ ماه پیش توسط azade jafari ( | )
کتاب عالی هست در صورتی که کامل خوانده بشه، اگر فقط اوایل کتاب خوانده شود ممکن است تصور ضد زن بودن ایجاد کند.
در ۲ روز پیش توسط اسرا اصلانی ( | )
حیف وقت
در ۴ ماه پیش توسط حوریه نصیر ( | )
بیشتر ضد زنه این کتاب...
در ۵ ماه پیش توسط 917...144 ( | )