پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
برنامه آموزشی میان رشته‌ای طراحی و اجرا

برنامه آموزشی میان رشته‌ای طراحی و اجرا

نسخه الکترونیک برنامه آموزشی میان رشته‌ای طراحی و اجرا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره برنامه آموزشی میان رشته‌ای طراحی و اجرا

کتاب برنامه­ آموزشی میان­رشته­ای: طراحی و اجرا چگونگی تلفیق برنامه­ آموزشی در مدارس و دانشگاه‌ها را آشکار می­سازد. اگرچه بسیاری از مثال‌ها به مدارس امریکا، اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان، مربوط می‌شود، برداشت نگارنده آن است که هدف نویسندگان نشان دادن شیوه طراحی یک برنامه آموزشی میان­رشته­ای در تمامی سطوح می‌باشد. در واقع، آن‌ها با نمونه‌هایی از مدارس ابتدایی به ما می‌گویند که اگر چنین برنامه‌ای برای کودکان خردسال قابلیت اجرا دارد حتماً در دانشگاه‌ها و به ویژه تحصیلات تکمیلی کار آسان‌تر است و نباید از انجام دادن آن هراسید. از سوی دیگر، چنین رویکردی نشان از پیشرفت علم به طور کلی، و آموزش و برنامه نویسی به طور خاص، دارد؛ این کتاب با طرح برنامه آموزشی تلفیقی در کودکستان و دبستان هشداری جدی به ما می‌دهد تا از قطار سریع‌السیر تخصصی‌تر شدن رشته‌های دانشگاهی عقب نمانیم. نویسندگان این کتاب به تشریح گزینه­های گوناگونی جهت تلفیق برنامه آموزشی می‌پردازند که تدریس همزمان مطالب مرتبط، هم­آمیزی کانون­های توجه در برنامه­ آموزشی و مطالعه دائمی متمرکز بر زندگی روزمره طی واحدهای دو­هفته­ای تا دوره­های یک­ساله را شامل می‌شود. آن­ها پیشنهاداتی جهت گزینش معیار­های مناسب برای تلفیق موفقیت­آمیز برنامه­ آموزشی، بررسی رفتار افراد و گروه­های اصلی و ایجاد اعتبار برای برنامه ارائه می­دهند.

ادامه...

مشخصات برنامه آموزشی میان رشته‌ای طراحی و اجرا

بخشی از برنامه آموزشی میان رشته‌ای طراحی و اجرا

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره برنامه آموزشی میان رشته‌ای طراحی و اجرا