پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
حرکات ورزشی و شعرهای خاص کودکان

حرکات ورزشی و شعرهای خاص کودکان

نسخه الکترونیک حرکات ورزشی و شعرهای خاص کودکان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره حرکات ورزشی و شعرهای خاص کودکان

ممکن است ناراحتی‌های جسمانی، اختلالات روانی را به همراه داشته باشد و از سوی دیگر اختلالات روانی نیز می‌تواند زمینه‌ساز ناراحتی‌های جسمانی شود. نکته مهم در تقویت قوای جسمانی، حفظ روان و تقویت بُعد روحانی است. این احتمال بسیار بالاست در افرادی که ازنظر قوای جسمانی ضعیف هستند علاوه بر ضعف جسمانی دارای مشکلات روانی مانند احساس حقارت و عدم توانایی تطبیق خود با دیگران بشوند. در تحقیقاتی که توسط روانشناسان صورت گرفته، بیان‌شده است که ورزش علاوه بر اینکه ابزار ارزشمندی برای حفظ سلامت جسمانی است رابطه نزدیکی با سلامت روانی به‌ویژه پیشگیری از بروز ناهنجاری‌های روانی است. ورزش از اضطراب و افسردگی می‌کاهد و اعتمادبه‌نفس را افزایش می‌دهد. امروز روان شناسان برای درمان برخی از اختلالات همچون افسردگی، مراجعین را به ورزش‌هایی همچون کوه‌نوردی سفارش می‌کنند. این امر جدای از اینکه موجب از بین رفتن کرختی‌های جسمی می‌شود، می‌تواند عزت‌نفس شخص را نیز بالا ببرد و اراده او را برای درمان قوت بخشد. ورزش به‌ویژه در سنین کودکی و نوجوانی راه‌کار سالمی برای آزاد کردن انرژی‌های اندوخته شده است و این خود برای کودک و نوجوان می‌تواند لذت‌بخش و آرامش‌دهنده است و نتیجتاً رشد اجتماعی بیشتر است.

ادامه...

مشخصات حرکات ورزشی و شعرهای خاص کودکان

بخشی از حرکات ورزشی و شعرهای خاص کودکان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره حرکات ورزشی و شعرهای خاص کودکان