پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
اسطوره‌ها و افسانه‌های شرق

اسطوره‌ها و افسانه‌های شرق

نسخه الکترونیک اسطوره‌ها و افسانه‌های شرق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره اسطوره‌ها و افسانه‌های شرق

گفته‌اند كه اسطوره پاسخی است به پرسش‌های بی‌پایان بشری كه می‌خواسته جهان را بشناسد. امروز نیز كه برای بسیاری از آن پرسش‌ها پاسخی یافته‌ایم، هنوز اسطوره‌ها، این جلوه‌های بی‌مانند تخیل، جذاب‌‎اند و خواندنی و بیش از آن فرهنگ‌ساز، چندان كه شاید هرگز نتوان روزی را تصور كرد كه اسطوره از زندگی انسان رخت بسته باشد. در میان اسطوره‌های جهان، آن‌ها كه شرقی‌اند در نزد خواننده‌ی ایرانی آشناتر و به فرهنگ ما مربوط‌ترند. كتاب اسطوره‌ها و افسانه‌های شرق مجموعه‌ای است شامل اسطوره‌های مصر، میان‌رودان (بین‌‎النهرین)، ایران، هند، چین، ژاپن، و آسیای جنوب‌شرقی. این مجموعه‌ی خواندنی با نظمی الفبایی در سه بخش گرد آمده و برای هر یك از اسطوره‌ها توضیحی موجز و گویا و سودمند بیان شده است. این كتاب گنجینه‌ای است هم برای پژوهشگران عرصه‌ی فرهنگ و هم برای خواننده‌ی عادی كه هر روز می‌تواند آن را در دست بگیرد و با یكی از این اسطوره‌ها و خویشاوندان آن آشنا شود .

ادامه...

مشخصات اسطوره‌ها و افسانه‌های شرق

  • ناشر نشر چشمه
  • تاریخ نشر ۱۳۹۸/۱۰/۰۱
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 35.01 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۷۳ صفحه
  • شابک

بخشی از اسطوره‌ها و افسانه‌های شرق

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره اسطوره‌ها و افسانه‌های شرق