پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
ان ال پی کاربردی

ان ال پی کاربردی
برنامه ریزی - کلامی

نسخه الکترونیک ان ال پی کاربردی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره ان ال پی کاربردی

ان ال پی نوعی رویکرد است که بر اساس این عقیده بنا شده که همه‌ی رفتارها دارای ساختار و فرآیندی هستند که قابل جایگزینی، یادگیری، آموزش و حتی عوض شدن می‌باشند‌. ان ال پی یک فناوری خلاقانه است، که به ما اجازه می‌دهد تا افکار، ایده‌ها و اطلاعاتمان را به طریقی سازمان‌دهی کنیم تا به ما اجازه دهد به نتایجی که به نظر‌مان دست نایافتنی است، دست پیدا کنیم. ان ال پی یک هنر و علم است که افراد را تبدیل به مردمانی فوق‌العاده می‌کند. هنر است چرا که هر کسی شخصیت منحصربه‌فردی پیدا می‌کند که با سبک و تیپ خاصی کارهایش را انجام می‌دهد، به‌طوری‌که هیچ لغتی و یا فنی نمی‌تواند آن را توصیف کند. علم است چون روش و فرآیندی است که به‌وسیله‌ی آن الگوهایی را که افراد ممتاز در هر زمینه‌ی شغلی برای دستیابی به نتایج خارق‌العاده به‌کار برده‌اند، کشف می‌کند. این فرآیند بنام فرآیند مدل‌سازی و الگوبرداری نامیده می‌شود. فنون و مهارت‌هایی که بدین‌وسیله کشف می‌شوند به‌طور گسترده‌ای در مراکز مشاوره، تعلیم و تربیت و کسب‌وکار مورداستفاده قرار می‌گیرد تا ارتباطات مؤثرتر و یادگیری و رشد و ارتقا سریع‌تر اتفاق بیافتد. آیا تاکنون کاری را به نحو احسنت و تمام و کمال انجام داده‌اید به‌طوری‌که پس از اتمام آن نفس راحتی کشیده‌اید؟ آیا مواقعی در زندگی‌تان پیش‌آمده که کاملاً‌ از کاری که انجام داده‌اید احساس خوشحالی کنید و خودتان هم متوجه نشوید که چگونه این اتفاق رخ داده است؟ ان ال پی به شما نشان می‌دهد که چگونه موفقیت‌های خود را درک و مدل‌سازی کنید؛ بنابراین شما می‌توانید لحظات بیشمار دیگری مثل آن لحظات برای خودتان خلق کنید.

ادامه...

مشخصات ان ال پی کاربردی

بخشی از ان ال پی کاربردی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره ان ال پی کاربردی