پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
وقتی بهترین تو کافی نیست

وقتی بهترین تو کافی نیست
رمز و راز کامیابی

نسخه الکترونیک وقتی بهترین تو کافی نیست به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره وقتی بهترین تو کافی نیست

کتاب وقتی بهترین تو کافی نیست دربارۀ بسیاری از افراد است که هر اندازه که تلاش می‌کنند، واقعاً به تصویر ذهنی خوبی از خودشان نمی‌رسند. احساس می‌کنند بی‌کفایت هستند و عیب‌وایراد فراوان دارند. درحالی‌که این‌طور نیست. آنان شهروندانی عادی و مولد هستند که فقط گمان می‌کنند هیچ‌وقت به جایی نمی‌رسند. حتی وقتی موفق می‌شوند، احساس می‌کنند بخت یاری‌شان کرده است، وگرنه شکست می‌خوردند. این کتاب برای همه کسانی نوشته شده است که به خود تردید دارند و احساس بی‌کفایتی می‌کنند. مهم نیست این احساس در آنان چقدر قوی و ثابت یا ضعیف و پراکنده است. من می‌خواهم کمکتان کنم تا چرخۀ شکست و ناکامی را بشکنید. می‌خواهم به پدران و مادران بیاموزم چگونه خودتحسینی و داشتن نگاه مثبت به خود را در ذهن فرزندانشان القا کنند. می‌خواهم بدانید چگونه اسیر این چرخۀ معیوب و دور باطل شده‌اید. کمال‌طلبِ مغلوب می‌تواند از یأس و شکست فاصله بگیرد. به شما نشان خواهم داد چطور این ممکن است.

ادامه...

مشخصات وقتی بهترین تو کافی نیست

بخشی از وقتی بهترین تو کافی نیست

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره وقتی بهترین تو کافی نیست