دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
بنفشه جیغ می‌کشد

بنفشه جیغ می‌کشد
دفتر دوم. کوکب

نسخه الکترونیک بنفشه جیغ می‌کشد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره بنفشه جیغ می‌کشد

- من مهران پیرزادگان هستم... کلاس چهارم طبیعی...! اینا هم جواد باغدارانی و فرامرز پلت‌سری، هم‌رشته‌ی من... این دوتا داداش دوقلو سیاوش و سیامک زاهدنیا هستن، کلاس چهارم ریاضی... سیاوش و سیامک چهره‌هایی خونسرد و بی‌تفاوت داشتند... فرامرز از همه خوش‌تیپ‌تر بود اما چهره‌ای پررو و پر از تبختر داشت که توی ذوق می‌زد... جوری ایستاده بود که انگار بادش کرده‌اند و با پوزخندی سرورمآب نگاه می‌کرد...! جواد کمی لاغر بود اما قدی بلند داشت. غمی در ته چشمانش دیده می‌شد اما صورتش شیرین و خندان بود... بیش از همه از او و مهران خوشم آمد و به‌دلم نشستند... مهران که گویا متوجه دقت من به جواد و فرامرز شده بود، هم‌چنان که بی‌علت می‌خندید و تکان می‌خورد با صدایی فریاد مانند، گفت: - بامدادجون...! نوکرتم...! این جواد که می‌بینی، خیلی آقاست...! سرور همه‌ست...! بچه تیمساره... اما این داداش فرامرز ما، یه بچه چوپونه...! سه ماه تابستون رفته بود گاو و گوسفندای باباش رو بگردونه و تاپاله‌ها و پشگل‌هاشون روُ واسه کرسی زمستونشون جمع کنه...! غش‌غش خنده و فریادش با سوت و داد و فریاد چند پسر دیگر همراه شد و فرامرز دنبال او گذاشت...!

ادامه...

مشخصات بنفشه جیغ می‌کشد

بخشی از بنفشه جیغ می‌کشد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره بنفشه جیغ می‌کشد