دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب صوتی ۵  نقطه قوت خود را بشناسید کتاب صوتی

کتاب صوتی ۵ نقطه قوت خود را بشناسید

نسخه الکترونیک کتاب صوتی ۵ نقطه قوت خود را بشناسید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه کتاب صوتی ۵ نقطه قوت خود را بشناسید را رایگان بشنوید

درباره کتاب صوتی ۵ نقطه قوت خود را بشناسید

کتاب صوتی «۵ نقطه قوت خود را بشناسید» نوشته تام راث است. این کتاب به شما شما را یاری می‌کند تا نقاط قوت خود را بشناسید. نقاط قوتی که برای بسیاری تا پایان عمر ناشناخته باقی می‌ماند. گلاپ در رهبری توانایی‌محور نتایج سالها پژوهش انجام‌شده روی موضوع رهبری را آشکار می‌کند. دانشمندان گلاپ بیش از یک میلیون کار تیمی و ۲۰ هزار مصاحبه با رهبران سراسر دنیا انجام داده‌اند. آنها حتی ۱۰ هزار مصاحبه با پیروان آنها انجام داده‌اند تا بپرسند دقیقاً به چه علت از این رهبران پیروی کرده‌اند. بر اساس پژوهش چهل ساله گلاپ پیرامون نقاط قوت انسان‌، زبانی متشکل از ۳۴ استعداد مشترک به وجود آمد و نخستین نسخه ارزیابی نقاط قوت کلیفتون را برای کمک به کشف و توصیف این استعدادها بسط داده شد. گلاپ با استفاده از این کشفیات، سه کلید برای اینکه رهبر باکفایت‌تری باشیم شناسایی می‌کند و محاسبات دست اولی از موفق‌ترین رهبران دنیا –ازجمله موسس اف‌‌تی‌ای و رئیس هتل‌های ریتزکارلتون- استفاده می‌کند تا نشان دهد که نقاط قوت منحصر به فرد هر شخص چگونه می‌تواند او را به سوی موفقیت رهسپار کند. نسخه رهبری ارزیابی نقاط کلیفتون، راهبردهای به‌خصوصی برای رهبری با به کارگیری پنج نقطه قوتتان ارائه می‌دهد و شما را قادر می‌کند که نقاط قوت تیمتان را بر اساس چهار قلمرو نقطه قوت رهبری که در این کتاب مطرح‌شده طرح‌ریزی کنید. رهبری توانایی-محور که با پژوهش‌های بدیع و راهکارهای قابل اعمال پشتیبانی می‌شود، طرح مسیر جدیدی برای هدایت مردم به سوی آینده‌ای بهتر را در اختیار شما می‌دهد. کتاب صوتی «۵ نقطه قوت خود را بشناسید» با ترجمه مریم بردبار و خوانش ابوالفضل شاه‌بهرامی منتشر شده است.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی ۵ نقطه قوت خود را بشناسید

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی ۵ نقطه قوت خود را بشناسید

متاسفانه ترجمه ضعیفه و مفهوم شیوا نیست ، کتاب هم از یک جایی شروع و به یک جایی ختم نمیشه ، در کل از صد من امتیاز ۹ میدم به کتاب
در ۲ سال پیش توسط فواد زند ( | )