دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
مردی با کلاه شاپو فیدی‌پلاس

مردی با کلاه شاپو

نسخه الکترونیک مردی با کلاه شاپو به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره مردی با کلاه شاپو

مرد، سراپای آقایی را که کلاه شاپوی قدیمی بر سر داشت، برانداز کرد. بعد رو به سمت دیگر راهرو راه افتاد، درحالی‌که سیگار دیگری را روشن می‌کرد. آقایی که کلاه شاپوی قدیمی بر سر داشت از اینکه بخواهد سؤالش را تکرار کند، احساس بدی پیدا کرد. بیرون از پنجره، خیابان تنها بود و او دنبال کسی می‌گشت تا او را با کسی که می‌بایست جواب احضاریه را بدهد آشنا کند. راهرو در ازدحام آدم‌هایی که با پُک‌های عمیقی که به سیگار می‌زدند و تندتند مسیر نسبتاً طولانی راهرو را طی می‌کردند، گم شده بود. آقایی که کلاه شاپوی قدیمی بر سر داشت، پنجه‌های لِچره از عرق خود را با شلوار و یک بار با دیوار، نم‌گیری کرد. دید که هر کس با خودش حرف می‌زند. کلنجار می‌رود. عصبانی می‌شود. چیزی را انکار می‌کند و درنهایت با قیافه ملتمسانه‌ای از کسی که او نمی‌دید، تمنا می‌کرد. آقایی که کلاه شاپوی قدیمی بر سر داشت، نخواست از کسی چیزی بپرسد. فکر کرد بهتر است مثل بقیه، طول راهرو را قدم بزند. هیچ‌وقت سیگاری نبود، ولی وقتی دستش را در جیب کرد با پاکت سیگار و فندکی برخورد که آن را به‌خاطر نمی‌آورد. میل به سیگار آن‌قدر زیاد بود که او پیش از راه افتادن، سیگاری روشن کرد و اصلاً فکر نکرد که پاکت سیگار و فندک در جیبش چه می‌کند. پُک عمیقی زد و به طرف انتهای راهرو راه افتاد. سعی کرد از تنه آدم‌هایی که بی‌توجه زده می‌شد، دور بماند. انتهای راهرو را دور زد و برگشت نزدیک در چهارم. مردی از اتاق بیرون آمد و او فرصت پیدا کرد تا خودش را به او برساند...

ادامه...

مشخصات مردی با کلاه شاپو

  • ناشر انتشارات شفاف
  • قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی ۲۸,۰۰۰ تومان
  • تاریخ نشر ۱۳۹۷/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.91 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۴۰ صفحه
  • شابک

بخشی از مردی با کلاه شاپو

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره مردی با کلاه شاپو