دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
۲۴  راهکار مدیریت برای مدیران مبتدی

۲۴ راهکار مدیریت برای مدیران مبتدی

نسخه الکترونیک ۲۴ راهکار مدیریت برای مدیران مبتدی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره ۲۴ راهکار مدیریت برای مدیران مبتدی

به شما به خاطر ترفیع رتبه به مقام مدیریت تبریک گفته می‌شود. کار سخت شما پشت سر گذاشته شده است و هم‌اکنون مسئولیت شما، نظارت بر کار افراد به منظور کمک به سازمان در دست‌یابی به اهداف آن می‌باشد. با توجه به اینکه مهارت و موفقیت کاری شما در گذشته، احتمالاً به ارتقاء شما به مقام مدیریت کمک کرده است، شما احتمالاً آگاه هستید که این موقعیت جدید به مهارت‌های متفاوتی احتیاج دارد که نیازمند تعامل مؤثر با افراد دیگر در کار می‌باشد. این افراد شامل کسانی است که شما بر آنها نظارت می‌کنید، همکاران شما و مدیرانی که به آنها گزارش می‌دهید. لطیفه‌ای قدیمی است که گاهی کارکنان ناراضی به یکدیگر می‌گویند: «تعریف مدیریت را می‌دانی، اینطور نیست؟» «نه، به من بگو.» «مدیر، کسی است که ملاقات‌کنندگان را می‌بیند، پس می‌تواند کارش را بدهد کارکنانش انجام دهند.» شاید برای بعضی‌ها مضحک باشد، اما حال که شما مدیر هستید، این وظیفه شماست که با کارکنان خود بخندید، بیش از آنکه کاری کنید که آنها بر شما بخندند. این کتاب طراحی شده است تا به شما کمک کند که آنچه از مدیریت می‌خواهید برایتان اتفاق بیافتد. و نیز کمک کند تا اجرایی اثربخش داشته باشید. این کتاب، راهنمای سریعی است که می‌توانید هنگامی که در جستجوی چگونگی انجام مسئولیت‌های خود هستید به آن مراجعه کنید.

ادامه...

مشخصات ۲۴ راهکار مدیریت برای مدیران مبتدی

بخشی از ۲۴ راهکار مدیریت برای مدیران مبتدی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره ۲۴ راهکار مدیریت برای مدیران مبتدی

ترجمه فوق العاده ضعيف است!
در ۹ ماه پیش توسط 912...181 ( | )