از قیطریه تا اورنج کانتی
Loading

چند لحظه ...
کتاب صوتی چرا برخی ازدواج‌ها موفق هستند و برخی دیگر شکست می‌خورند؟ کتاب صوتی

کتاب صوتی چرا برخی ازدواج‌ها موفق هستند و برخی دیگر شکست می‌خورند؟

نسخه الکترونیک کتاب صوتی چرا برخی ازدواج‌ها موفق هستند و برخی دیگر شکست می‌خورند؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

نسخه نمونه کتاب صوتی چرا برخی ازدواج‌ها موفق هستند و برخی دیگر شکست می‌خورند؟ را رایگان بشنوید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب صوتی چرا برخی ازدواج‌ها موفق هستند و برخی دیگر شکست می‌خورند؟

می‌توانید با استفاده از این روش‌ها بهترین دوست همسرتان نیز باشید. - ۳ کلمه که از شما در برابر جدایی و طلاق، محافظت می‌کند! - بعضی اوقات در مراکز علمی، مسایل زناشویی را آن‌قدر پیچیده جلوه می‌دهند که باعث ترس زوج‌های جوان می‌شود! - مصیبتِ عدمِ تفاهم در روابط، از نداشتن تفاهم بر سر مسائل جزئی و کوچک شروع می‌شود. - کسی که عشق الهی را در قلبش داشته باشد، قدرتی ماورایی پیدا می‌کند. - این جمله را فراموش نکنید: «برای مردان و زنان، تفاوت‌های زن و مرد بهانه‌یِ مناسبی برای جدا شدن از هم نیست.» - در روابط زناشویی ما به عشق نیاز داریم، چیزی که حساب‌گری را از میان بردارد. - نتایج عشق از ماهیّت عشق مهم‌تر است.. کسانی که استاد روابط هستند به ‌جای این که انگشت اتهام را به سوی همسرشان بگیرند به سمت خودشان نشانه می‌روند. - داروی افزایش محبت در زنان: گوش دادن معجزه می‌کند! - اگر بخواهید همسرتان را فقط تربیت کنید، هیچ‌وقت موفق نمی‌شوید. - عدم بیان احساس شما نسبت به زیبایی همسرتان اشتباه است! - در روابط زناشویی، ادمه‌ی بی‌رویّه‌ی انتقاد به تحقیر و سپس به طلاق منجر می‌شود. - اساتید رابطه در بحث‌های زناشویی، اشتباه همسرشان را ردکرده و با ارزش‌بخشی به او مطالبشان را بیان می‌کنند. - شوخی‌های به‌جا با توجه به موقعیت‌سنجی، نقش بزرگی در گرم ماندن روابط زناشویی دارد.

ادامه...

مشخصات کتاب صوتی چرا برخی ازدواج‌ها موفق هستند و برخی دیگر شکست می‌خورند؟

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی چرا برخی ازدواج‌ها موفق هستند و برخی دیگر شکست می‌خورند؟

مطالب گفته شده در این کتاب کاملا با مطالب موجود در نسخه نوشتاری کتاب متفاوته !!! معلوم نیست محتوای این کتاب صوتی از کجا اومده! پولتون را دور نریزید.
در ۲ سال پیش توسط Arash motiallah ( | )
واقعا کتاب نصف و نیمه خوانش شده و اصلا خوب نیست
در ۱ سال پیش توسط رضوان .. ( | )
خیلی عالی بود بنظرم همه ی زوجی باید اینارو بدونن
در ۲ سال پیش توسط 910...069 ( | )