Loading

چند لحظه ...
کتاب رهایی از قضاوت

کتاب رهایی از قضاوت

نسخه الکترونیک کتاب رهایی از قضاوت به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۷,۸۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب رهایی از قضاوت

وقتی شاهد افکار همراه با قضاوت خود شدید و با ای‌اف‌تی زخم‌هایتان را پذیرفتید، دعا می‌کنیم. با این کار قضاوت‌هایتان را به‌طور کامل ازطریق دعا واگذار می‌کنید. بخش ضروری این کار ایجاد رابطه‌ با قدرتی برتر از خودتان است (هرچه می‌خواهد باشد). با عمل روحانی سپردن، قضاوت را با عشق محو می‌کنید. رهایی از بعضی قضاوت‌ها دشوارتر است. ممکن است احساس کنید سپردن بعضی از آنها غیرممکن است. اینجاست که قدرت دعا کارساز می‌شود. نیاز نیست فقط به خودتان متکی باشید؛ بلکه می‌توانید از قدرتی فراتر از خودتان هدایت و حمایت بخواهید. سپردن کامل قضاوت ازطریق دعا بار را از شانه‌هایتان برمی‌دارد و به کائنات این سیگنال را می‌دهد که شما تمایل دارید نگاه متفاوتی به اشخاص یا موقعیت‌ها داشته باشید-حتی اگر دقیقاً نمی‌دانید چطور باید این کار را بکنید. دعا برداشت شما را تغییر می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا قضاوت خود را از دریچهٔ عشق و محبت ببینید. اگر برایتان سخت است که خوبی‌های اشخاص یا موقعیت‌ها را پیدا کنید می‌توانید به محبت متوسل شوید. وقتی حس محبت را درونتان پرورش می‌دهید دیگر نمی‌تواند قضاوتی وجود داشته باشد. محبت متضاد قضاوت است. به‌جای اینکه از رفتار اشخاص یا موقعیت‌ها احساس ترس کنید می‌توانید آن را فرصتی برای عشق‌ورزی ببینید. در قدم سوم سعی خواهید کرد که نسبت به خودتان هم بامحبت باشید. اگر به‌نحوی در پی عشق باشید قضاوتی هم در کار نخواهد بود.

ادامه...

مشخصات کتاب رهایی از قضاوت

بخشی از کتاب رهایی از قضاوت

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره