فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک میکروبوک بهتر از گذشته

میکروبوک میکروبوک بهتر از گذشته
تسلط بر عادت‌ها در زندگی روزمره

نسخه الکترونیک میکروبوک میکروبوک بهتر از گذشته به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۱۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک میکروبوک بهتر از گذشته

کتاب بهتر از گذشت، استراتژی‌هایی را به شما ارائه می‌دهد تا بتوانید به کمک آن‌ها، عادت‌های خوب و سالم را ایجاد کنید، به انجام آن‌ها ادامه بدهید و عادت‌های بدی که برایتان هیچ فایده‌ای ندارند را کنار بگذارید. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.16 مگابایت
  • تعداد صفحات ۰ صفحه

بخشی از میکروبوک میکروبوک بهتر از گذشته

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:بهتر از گذشته

تسلط بر عادت ها در زندگی روزمره

گرچن روبین

ترجمه: گروه ترجمه ناربوحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

میکروبوک چیست؟

میکروبو ک ها چکیده ای از برترین کتاب های غیر داستانی جهان هستند که با هدف صرف زمان و هزینه کمتر برای مطالعه تهیه شده اند. برای تهیه میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که چکیده کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند و پاسخگوی نیازهای تعداد بیشتری از مخاطبان باشند.
میکروبوک ها با انتخاب و اشاره به نکات اصلی یک کتاب، امکان دریافت بهتر از متن اصلی را به خوانندگان می دهند و در عین حال محتوایی مستقل، قابل فهم و کاربردی هستند.
با خواندن میکروبوک های فیدیبو می توانید در کمتر از ۲۰ دقیقه با محتوای برترین و پرفروش ترین کتاب های جهان آشنا شوید و گستره ی جذابی از موضوعات متنوع، مانند: روان شناسی و موفقیت، خودیاری، مدیریت، کسب وکار، سبک زندگی، تاریخ، زندگینامه افراد موفق، انگیزش و الهام بخشی، مهارت های ارتباطی و فروش و بازاریابی پیش روی شماست.
فیدیبو تلاش دارد با انتشار صدها نسخه الکترونیک و صوتی برترین میکروبوک ها، کتابخوانی را تبدیل به عادتی روزمره و دلنشین کند.

بهتر از گذشته: تسلط بر عادت ها در زندگی روزمره

نویسنده: گرچن روبین
معرفی اجمالی
کتاب بهتر از گذشته (۲۰۱۵)، استراتژی هایی را به شما ارائه می دهد تا بتوانید به کمک آن ها، عادت های خوب و سالم را ایجاد کنید، به انجام آن ها ادامه بدهید و عادت های بدی که برایتان هیچ فایده ای ندارند را کنار بگذارید.
چه کسانی باید این میکروبوک را بخوانند؟
  • هرکس که می خواهد عادت هایی خوب انتخاب کند و به انجامشان ادامه دهد
  • هرکس که می خواهد عادت بدی را ترک کند

درباره نویسنده

گرچن روبین، نویسنده کتاب پرفروش نیویورک تایمز، به نام «پروژه شادی» است. پروژه شادی کتابی است که به بیش از ۳۰ زبان ترجمه شده و باعث جنبش افرادی شده که می خواستند زندگی شادتری داشته باشند.
عادت های بدتان را دور بیاندازید و به عادت های خوبتان پایبند باشید.
ماهتما گاندی گفته است: «اعمال شما تبدیل به عادت هایتان می شوند. عادت هایتان تبدیل به ارزش می شوند و ارزش هایتان سرنوشتتان را می سازند» و اگر سرنوشتتان دلیلی کافی برای بهبود عادت هایتان نیست، هیچ چیز دیگری هم نیست.
حقیقت این است که همه ما عادت های خوب و بد داریم و می خواهیم که عادت های خوب بیشتر و عادت های بد کمتری داشته باشیم. اما چگونه به این هدف برسیم؟
از درک خودتان شروع کنید و سپس راهبردهای ساده و مشخصی را تعیین کنید که می توانید هر روز استفاده کنید. این کارها مسیر غلبه بر عادت های بد و پایبندی با عادت های خوبمان را مشخص می کنند.
در این میکروبوک یاد می گیرید که:
  • چگونه یک پلکان موزیکال سوئدی، مردم را متقاعد کرد که از آسانسور استفاده نکنند؛
  • چرا مردان بعد از طلاق اضافه وزن پیدا می کنند
  • چرا چند دزد، در گاوصندوق یک فرد میلیونر، شکلات یافتند.

نظرات کاربران درباره میکروبوک میکروبوک بهتر از گذشته