فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک دوست یک دوست

میکروبوک دوست یک دوست
درک شبکه‌هایی مخفی که می‌تواند زندگی و شغل شما را تغییر دهند

نسخه الکترونیک میکروبوک دوست یک دوست به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۱۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک دوست یک دوست

کتاب دوستِ یک دوست (۲۰۱۸) نشان می‌دهدکه چگونه می‌توانیم از شبکه‌های اطراف خود استفاده کرده و از آن‌ها سود ببریم. البته ایجاد ارتباط، مهارتی ضروری برای موفقیت حرفه‌ای است، اما خود شبکه‌ها حتی از این هم فراتر رفته و تنها درمورد ایجاد تماس‌های جدید نیستند. نوآوری، توسعه شغلی و موفقیت تجاری نیز همگی سهم خود را دارند. چه کسانی باید این میکروبوک را بخوانند؟ *دانشجویان کسب‌وکار و مدیریت *متخصصان جاه‌طلب *کارمندان ناامیدی که در مشاغل بدون پیشرفت خود، گیر کرده‌اند. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
 • ناشر فیدیبو
 • تاریخ نشر
 • زبان فارسی
 • حجم فایل 0.18 مگابایت
 • تعداد صفحات ۱۱ صفحه

بخشی از میکروبوک دوست یک دوست

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

میکروبوک چیست؟

میکروبو ک ها چکیده ای از برترین کتاب های غیر داستانی جهان هستند که با هدف صرف زمان و هزینه کمتر برای مطالعه تهیه شده اند. برای تهیه میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که چکیده کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند و پاسخگوی نیازهای تعداد بیشتری از مخاطبان باشند.
میکروبوک ها با انتخاب و اشاره به نکات اصلی یک کتاب، امکان دریافت بهتر از متن اصلی را به خوانندگان می دهند و در عین حال محتوایی مستقل، قابل فهم و کاربردی هستند.
با خواندن میکروبوک های فیدیبو می توانید در کمتر از ۲۰ دقیقه با محتوای برترین و پرفروش ترین کتاب های جهان آشنا شویدو گستره ی جذابی از موضوعات متنوع، مانند: روان شناسی و موفقیت، خودیاری، مدیریت، کسب وکار، سبک زندگی، تاریخ، زندگینامه افراد موفق، انگیزش و الهام بخشی، مهارت های ارتباطی و فروش و بازاریابی پیش روی شماست.
فیدیبو تلاش دارد با انتشار صدها نسخه الکترونیک و صوتی برترین میکروبوک ها، کتابخوانی را تبدیل به عادتی روزمره و دلنشین کند.

دوستِ یک دوست: درک شبکه هایی مخفی که می تواند زندگی و شغل شما را تغییر دهند

نویسنده: دیوید برکس
معرفی اجمالی
کتاب دوستِ یک دوست (۲۰۱۸) نشان می دهدکه چگونه می توانیم از شبکه های اطراف خود استفاده کرده و از آن ها سود ببریم. البته ایجاد ارتباط، مهارتی ضروری برای موفقیت حرفه ای است، اما خود شبکه ها حتی از این هم فراتر رفته و تنها درمورد ایجاد تماس های جدید نیستند. نوآوری، توسعه شغلی و موفقیت تجاری نیز همگی سهم خود را دارند.
چه کسانی باید این میکروبوک را بخوانند؟
 • دانشجویان کسب وکار و مدیریت
 • متخصصان جاه طلب
 • کارمندان ناامیدی که در مشاغل بدون پیشرفت خود، گیر کرده اند.

درباره نویسنده

دیوید برکس، گوینده و نویسنده مشهور و استادیار مطالعه های تجاری است. او به طور منظم برای مجله هاروارد بیزینس می نویسد و چندین سخنرانی درمورد تجارت و مدیریت در TED انجام داده که توسط میلیون ها نفر دیده شده است.
یاد بگیرید که از شبکه های خود برای تمام چیزهایی که ارزش دارند استفاده کنید.
خیلی راحت می توانید به افراد موفق نگاه کنید و فکر کنید کاری که آنان کرده اند قابل تکرار نیست و چیزی که باعث موفقیت شان شده، داشتن یک دانش یا مهارت خاص است در حالی که این تفکر درست نیست. همان طور که ضرب المثل قدیمی می گوید: «مهم نیست چقدر می دانید، مهم این است که چه کسانی را می شناسید».
موفقیت تماماً به کار کردن با شبکه های ارتباطی تان بستگی دارد و این شامل مواردی فراتر از شبکه های کلاسیک برای ایجاد ارتباط های جدید می شود. اهمیت دادن به شبکه تان، پتانسیل کسب وکار را گسترش می دهد، نوآوری و تنوع را افزایش می دهد و شما را در مسیر دستیابی به جاه طلبی های خود قرار می دهد.
نویسنده، دیوید برکس(۱)، به شما نشان خواهد داد که شبکه ارتباطی شما بسیار بزرگ تر از آن چیزی است که فکر می کنید و اگر یاد بگیرید که به افراد مناسب دست پیدا کنید، می تواند به سرعت رشد کند. از همه مهم تر، در این میکروبوک چند تکنیک یاد خواهید گرفت تا به کمک آن دایره ارتباطی خود را افزایش داده و اطمینان حاصل کنید که کیفیت این دایره بالاست. تئوری و تمرین با هم به شما کمک خواهند کرد که به جایی که می خواهید برسید.
در این میکروبوک، یاد می گیرید که:
 • چرا ملودی یک موسیقی معروف هیچ اهمیتی ندارد؛
 • چگونه کتاب «یک هفته کاری چهار ساعته»(۲) پرفروش شد؛
 • کدام بازی باعث دوست شدن وارن بافت با بیل گیتس شد.دوستِ یک دوست

درک شبکه هایی مخفی که می تواند زندگی و شغل شما را تغییر دهند

دیوید برکس

ترجمه: گروه ترجمه ناربو


حق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

نظرات کاربران درباره میکروبوک دوست یک دوست