فیدیبو نماینده قانونی نوآوران سینا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صبح جادویی برای فروشندگان حرفه‌ای

کتاب صبح جادویی برای فروشندگان حرفه‌ای

نسخه الکترونیک کتاب صبح جادویی برای فروشندگان حرفه‌ای به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۹,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب صبح جادویی برای فروشندگان حرفه‌ای

کتاب صبح جادویی برای فروشندگان، کتاب فروشندگی پدربزرگتان نیست.این کتاب، کتاب پرسش و پاسخ‌های چالش‌های قرن بیست‌ویک است. بدین‌صورت که چگونه می‌توان هم‌زمان هم درجنبه‌های مختلف زندگی موفق بود و هم این‌که چگونه می‌توان به یک فروشنده برتر تبدیل شد و تجربه یک زندگی سالم، متعادل و کامل را داشت. این کتاب، کتابی است که به شما می‌گوید فروشندگان برتر چه‌کارهایی انجام می‌دهند و از همان ابتدا به شما مزیتی را می‌دهد و به شما کمک می‌کند که چه ازنظر فکری، عاطفی، معنوی و چه ازنظر روش و تدبیر به یکی فروشندگان برتر تبدیل شوید.

ادامه...

بخشی از کتاب صبح جادویی برای فروشندگان حرفه‌ای

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:متخصصان فروش چه می گویند...

هال الرود بیش از یک معجزه است، او داستان باور نکردنی خود را به نگارش درآورده تا ما بتوانیم از آن برای ایجاد معجزه های خود استفاده کنیم.- جفری جیتمور(۱) نویسنده پرفروش کتاب فروش مقدس (the Sale bible) در مجله نیویورک تایمز

«اگر به دنبال راهی جدید برای افزایش و اثربخشی میزان فروش خود هستید، وقت آن رسیده که به درون خود نگاه کنید و آنچه را که در طول روزتان انجام می دهید از اولین کاری که در صبح انجام می دهید تا بقیه کارها را تغییر دهید.اگرچه ممکن است ساده به نظر برسد اما این کتاب قدرتی دارد که می تواند میزان فروش و زندگی شما را دگرگون سازد.»- اندریو والتس(۲) نویسنده مشترک کتاب برای هیچ (Go For No)

با دادن آموزش به متصدیان فروش در بیش از چهل وپنج کشور و قرار گرفتن به عنوان یکی از ده مربی برتر فروش در جهان تا سال ۲۰۰۸، چه قدر خوب است که آنچه را که هال الرود به همراه رایان اسنو در ارتباط با صبح جادویی برای متصدیان فروش انجام داده اند را مشاهده کنیم. در زمینه فروشندگی و زندگی زمان، باارزش ترین چیز به شمار می رود. روزتان را با سرمایه گذاری در زمان صبح روی به یکی از مهم ترین افراد دنیا شروع کنید و زمانی که آن را به یک فعالیت روزمره تبدیل کردید، مشاهده می کنید که میزان فروش با شتاب بیشتری اوج خواهد گرفت.باب آری چاک(۳) متخصص سرعت فروش و نویسنده کتاب فروش پرسرعت velocity selling

هال الرود و رایان اسنو(۴) زندگی را به وسیله کتابشان به نام صبح جادو یی برای متصدیان فروش، به جریان انداخته اند.اگر می خواهید روز خود رابا شروعی عالی به پایان برسانید، آنچه را که آن ها در این کتاب آموزش داده اند را به کار ببندید.

اریک لافهالم نویسنده کتاب بیست ویک روش برای منعقد کردن فروشتان از هم اکنون (۲۱ Ways to Close More Sales Now)

هال الرود و رایان اسنو حرکتی را ایجاد کردند که فروشندگان آمریکا را متحول ساخت.بدین صورت که صبح زود از خواب بیدار شده و با حقایقی کاملاً ساده، اما نه چندان مطرح خود را مجهز کردند. کتاب صبح جادویی برای فروشندگان، در هر صنعتی تاثیر گذاراست به گونه ای که تا قبل از این کتاب اجی مندینوز به نام برترین فروشنده در جهان دیده نشده بود.این کتاب را به تعداد زیاد خریداری کنید و آن را به اعضای گروه و دوستان بدهید، چرا که جالب است به وسیله خودتان ثروتمند و موفق شوید.تام اسچاف(۵) نویسنده کتاب ضربه سریع و بزرگ (Big Swift Kick)

من عاشق این کتاب هستم...هال الرود و رایان اسنو کتابی را ایجاد کردند که هر فروشنده ای نیاز به خواندن آن داشته و هر مدیر فروشی به دادن آن به اعضای گروهش نیازدارد تا به آن ها بهترین شانس موفق شدن را داده باشد. من به شدت این کتاب را توصیه می کنم.دیوید آزبرن(۶) نویسنده کتاب ثروت منتظر نمی ماند (Wealth cant waitو یکی از برترین واسطه گران مستغلات در جهان با درآمد چهار و نیم بیلیون دلار در سال از طریق فروش

پیام مخصوص رابرت کیوساکی(۷) نویسنده کتاب پدر ثروتمند، پدر بی پول

«هال الرود یک نابغه است و کتاب او به نام صبح جادویی زندگی من را جادو کرد»من تا سال ۱۹۷۳، زمانی که اولین آموزش خود را شروع کردم و جهانی از احتمالات جدید را مشاهده کردم، عضو جنبش های توسعه استعدادهای انسانی بودم. بعد از آن شروع به مطالعه ادیان، نیایش،مکاشفه، یوگا، تاکید سازی، تجسم سازی و NLP (برنامه ریزی عصبی کلامی) کردم.من در آتش قدم می زدم و دیگر فلسفه های نامتعارف را که بعضی از آن ها بسیار دور از ذهن هستند را جست وجو می کردم.
آنچه هال با منجی های(۸) زندگی انجام داد، این بود که بهترین فعالیت هایی را که در طول قرن ها همراه با توسعه هوش انسان گسترش یافته بودند را اقتباس کرد و آن فعالیت ها را به «بهترین ها» در جریان فعالیت های روزمره صبحگاهی خلاصه کرد. عادت روزمره ای که حالا به بخشی از وجود من تبدیل شده است.
بیشتر افراد روزانه یکی از منجی ها را انجام می دهند. برای مثال بیشتر افراد حرف(ورزش) E را برای ورزش صبحگاهی در نظر می گیرند. بعضی دیگر حرف (سکوت) S را برای تمرین سکوت و مکاشفه یا حرف S را برای نگارش و یادداشت برداری در نظر می گیرند. اما تا زمانی که هال منجی ها را دسته بندی کرد، هیچ فردی هر شش تمرین قدیمی که جزء بهترین تمرینات به شمار می رفت را هر صبح انجام نداده بود.
تمرینات صبح جادویی برای افراد پرمشغله و موفق، بسیار عالی است.انجام روزمره منجی های زندگی قبل از شروع روز برای من همانند تزریق سوخت به جسم، ذهن و روحم است.
همان طور که شخصیت پدر پولدار در کتابم اغلب می گوید: من همیشه می توانم پول به دست بیاورم، اما نمی توانم روز دیگری را به دست آورم. اگر می خواهید هر روز از روزهای زندگی تان را بهینه سازید، کتاب صبح جادویی را مطالعه کنید.

دعوتی ویژه از طرف هال

طرفداران و خوانندگان صبح جادویی انجمنی خارق العاده را ایجاد کرده اند که از افرادی هم عقیده، تشکیل شده است که هر روز صبح از خواب بیدار می شوند و خود را وقف، به واقعیت تبدیل کردن استعدادها و توانایی های درون ما می کنند. من به عنوان ابداع کننده صبح جادویی، این را وظیفه خود می دانم که فضایی اینترنتی را به وجود آورم تا خواننده ها و طرفدارانم بتوانند با هم در ارتباط باشند، بهترین تمرین ها را برای یکدیگر به اشتراک گذاشته، همدیگر را حمایت کنند، در مورد کتاب بحث کنند، فیلم هایی را ارسال کرده، دوستان مسئولیت پذیری را پیدا کنند و حتی دستورالعمل و تمرین های روزمره را برای خود مناسب سازی نمایند. اگر بخواهم صادق باشم، من فکرش را نمی کردم که انجمن تمرینات صبح جادویی بخواهد به یکی از الهام بخش ترین، فعال ترین و حامی ترین انجمن های آنلاین در جهان تبدیل شود، اما حالا تبدیل شده است.من توسط اشخاص کاردانی که تعداد آن ها به بیش از شانزده هزار عضو می رسد و شامل افرادی در سرتاسر جهان هستند و روزانه نیز به تعداد آن ها افزوده می شود، بسیار شگفت زده شده ام.
به سایت www.MyTMMCommunity.com مراجعه کرده و درخواست عضویت در انجمن صبح جادویی (در شبکه اجتماعی فیس بوک) دهید. در آنجا شما قادر خواهید بود با افراد هم عقیده ای که در حال حاضر در حال انجام تمرینات صبح جادویی هستند یا بیشتر افرادی که این تمرینات را چندین سال است که انجام می دهند، ارتباط برقرار کرده و حمایت بیشتری دریافت کنید و موفقیت خود را شتاب بخشید.
من انجمن را مدیریت می کنم و به طور منظم آن را چک می کنم. بی صبرانه مشتاقم که شما را در آنجا ببینم.
اگر مایل هستید که به صورت شخصی در رسانه اجتماعی با من ارتباط برقرار کنید HalElrod@ را در رسانه اجتماعی Twitter و Facebook.com/YoPalHal را در فیس بوک دنبال کنید. لطفاً از فرستادن پیام، بیان ایده و نظر، یا پرسش و هرگونه سوالی احساس معذب بودن نکنید. من تمام تلاش خود را دارم تا به هر یک از آن ها پاسخ دهم؛ بنابراین بیایید هرچه زودتر با هم ارتباط برقرار کنیم!

تقدیم

هال

این کتاب به رهبرانی در شرکت ویکتور مارکتینگ و کاتلری کاتکو اهداء می شود که این فرصت را در اختیار من قراردادند تا بتوانم دانش و مهارت های فروشم را در اختیار همگان قرار دهم تقاضا دارم راهنمایی ها را مرتب پیگیری کرده وزندگی خودتان را تغییر دهید.این کتاب را تقدیم می کنم به مهم ترین افراد زندگی ام،خانواده ام، همسر دوست داشتنی و حا میم آرسلا و دو فرزندم که سوفیا و هالستن نام دارند. من عاشق همگی شما هستم و نمی توانم دوست داشتن خود را در چندین کلمه بیان کنم.

رایان

من از خانواده ام به خاطر حمایت آن ها زمانی که مجبور بودم ساعات زیادی را صرف پژوهش و نوشتن این کتاب نمایم بسیار سپاس گذار هستم و تشکر ویژه ای از همسرم مری دارم که وظیفه تربیت سه فرزند زیبا، باهوش و شگفت انگیزم به نام های کو نور، لیلی و هریسون را بر عهده داشت. هر روز در زندگی ام که بدون وجود همگی شما سپری شود از میزان معجزه آن کاهش می دهد. از شما به خاطر تشویق من برای نوشتن این کتاب و به اشتراک گذاشتن آن در سرتاسر جهان تشکر می کنم.نظرات کاربران درباره کتاب صبح جادویی برای فروشندگان حرفه‌ای