دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
میکروبوک صوتی ساخت و ساز کتاب صوتی فیدی‌پلاس

میکروبوک صوتی ساخت و ساز
داستان‌های پنهان در مورد سازه‌های ما

نسخه الکترونیک میکروبوک صوتی ساخت و ساز به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

نسخه نمونه میکروبوک صوتی ساخت و ساز را رایگان بشنوید

درباره میکروبوک صوتی ساخت و ساز

کتاب ساختوساز (۲۰۱۸) داستان قهرمانان ناشناخته جامعه یعنی مهندسان سازه را بازگو می‌کند. متاسفانه، اخبار تنها زمانی از مهندسی سازه صحبت میکنند که چیزی اشتباه پیش برود، مانند زمانی که ساختمانی سقوط کند یا پلی فروبریزد. آگراوال در این کتاب تصویر کامل‌تری از کار یک مهندس و مجموعه‌ای از داستان‌ها و اطلاعات جالبی درمورد سازههای موجود در دنیا و افرادی که آن‌ها را ساخته‌اند ارائه می‌دهد. چه کسانی باید این میکروبوک را بخوانند؟ • افرادی که درمورد چگونگی ساخته شدن ساختمان‌ها کنجکاو هستند • مهندسان ساختمان مشتاق • دانشجویان علاقه‌مند به تاریخ مهندسی میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

مشخصات میکروبوک صوتی ساخت و ساز

نظرات کاربران درباره میکروبوک صوتی ساخت و ساز

این یک کتاب تخصصی است اما در ترجمه کتاب برخی از واژگان درست ترجمه نشده است. مثلا حدود دقیقه ۷.۳۰ گفته می شود:تحت فشرده سازی. این واژه ای متداول نیست باید آورده می شد:تحت اثر نیروی فشاری. یا سیستم قاب باید جایگزین سیستم چهارچوب شود. دقیقه ۱۲ میگوید سازه ای با اندازه متوسط اما ارتفاع متوسط درست است. دقیقه ۱۳.۵۰ میگوید یاتاقان اما واژه مناسب جداساز است. دقیقه ۲۳.۲۰ میگویدبتن در برابر تنش مقاومت خوبی ندارد که صد در صد اشتباه است. بتن در برابر کشش مقاومت خوبی ندارد صحیح است.متاسفانه خیلی جاها واژه تنش به جای کشش مورد استفاده قرار گرفته که نادرست است. لطفا در ترجمه های کتب تخصصی از افراد دارای همان تخصص استفاده شود. با تشکر
در ۳ سال پیش توسط ali reza rasekhi ( | )
کتابهای آموزشی بهتری هم هست، لطفا بیشتر کتاب آموزشی بزارید
در ۲ سال پیش توسط 930...387 ( | )