پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب تاریخ اسلام -جلد سوم

کتاب تاریخ اسلام -جلد سوم
زندگینامه امام حسین(ع)

نسخه الکترونیک کتاب تاریخ اسلام -جلد سوم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب تاریخ اسلام -جلد سوم

امام حسین(ع) همانند دیگر فرزندان بزرگ علی(ع) در ماجرای پیکار با پیمان شکنان و ستمگران و از دین بیرون رفته گان همه جا در رکاب پدر حاضر بود، و شخصا در جنگ‌های جمل و صفین و نهروان در کنار پدر بزرگوار خود به دفاع پرداخت، و گاهی نیز سخنرانی‌هایی ایراد کرده است که از آن جمله است: هنگامی که برای نبرد صفین حرکت کردند، بعد از حمد و ثنای الهی فرمود: ای مردم کوفه؛ شما دوستان بزرگواری هستید، و جامۀ زیرین می‌باشید، نه جامۀ رو‌یین، بکوشید در خاموش کردن آتشی که در میان شما افروخته شده و هموار ساختن ناهمواری‌ها، آگاه باشید که به راستی بدی جنگ بازدارنده، و مزه‌اش هولناک است. و هر کس وسایل آن را برگیرد، و ابزار کارش را آماده سازد، و درد زخم‌های آن پیش از آمدنش او را فرا نگیرد او مرد جنگ است، امام آن کس که پیش از زمان فرصت آن، و پیش از آن که تلاش خود را با بینا‌یی انجام دهد، در کار جنگ شتاب کند، چنین کسی شایسته آن است که به مردم خود سودی نبخشد و خود را نابود سازد، از خدای یکتا می‌خواهیم که به نیروی خود، شما را به بازگشت کمک کند.

ادامه...

مشخصات کتاب تاریخ اسلام -جلد سوم

بخشی از کتاب تاریخ اسلام -جلد سوم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تاریخ اسلام -جلد سوم