فیدیبو نماینده قانونی دانشگاه امام صادق (ع) و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب هفت رويكرد به مديريت برند

کتاب هفت رويكرد به مديريت برند
پژوهش، نظريه و كاربرد

نسخه الکترونیک کتاب هفت رويكرد به مديريت برند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب هفت رويكرد به مديريت برند

کتاب پیش‌رو با عبور دادن شما از مسیر هفت رویکرد موجود به مفهوم برند، نگرشی کلان و جامع را درباره مدیریت برند برای شما فراهم خواهد کرد. این هفت «مکتب فکری»، اساساً پیش‌فرض‌های مختلفی درباره برند، ماهیت تعامل میان برند ـ مصرف‌کننده و چگونگی به وجود آمدن ارزش ویژه برند و نحوه مدیریت آن بیان می‌کنند. فهم و درک هر یک از رویکردهای هفت‌گانه به صورت جداگانه، شناخت و درک عمیقی را نسبت به قوت‌ها و ضعف‌های آن رویکرد موجب شده و در نتیجه به صورت کلی سبب به دست آوردن بینش جامعی نسبت به ظرفیت‌های مدیریت برند خواهد شد. این درک و شناخت جامع، خواننده را قادر خواهد ساخت تا به صورت موردی، راهبرد‌هایی را که در هر دوره زمانی با چالش‌ها و قابلیت‌های خاص هر برند متناسب است، تدوین نماید. این هفت رویکرد عبارتند از: * رویکرد اقتصادی: برند به عنوان بخشی از «آمیخته بازاریابی» سنتی * رویکرد هویتی: برند به عنوان ماهیتی مرتبط با هویت سازمانی * رویکرد مبتنی بر مصرف‌کننده: برند به عنوان ماهیتی مرتبط با تداعی‌ها (پیوندهای ذهنی) مصرف‌کنندگان * رویکرد شخصیتی: برند به عنوان شخصیتی همانند شخصیت انسانی * رویکرد رابطه‌ای: برند به عنوان یک شریک ارتباطی قابل اتکا و پایدار * رویکرد اجتماعی: برند به عنوان یک کانون محوری در تعامل‌های اجتماعی * رویکرد فرهنگی: برند به عنوان بخشی از بافت و بستر کلان فرهنگی

ادامه...

بخشی از کتاب هفت رويكرد به مديريت برند

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب هفت رويكرد به مديريت برند

خیلی خوب
در 5 ماه پیش توسط hat...f42