فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب دخترک شب طولانی و راحیل

نسخه الکترونیک کتاب دخترک شب طولانی و راحیل به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب دخترک شب طولانی و راحیل

عجوز: خوب گوش کن چه می‌گویم جوان! تو هنوز شاهزاده خانم را ندیده‌ای، پس هنوز فرصت داری که برگردی!
جوان: چرا برگردم؟ من که هنوز کار خویش آغاز نکرده‌ام...
عجوز: اگر اکنون برنگردی، دیگر هرگز پا از این در بیرون نخواهی گذاشت و آفتاب، حتی به خوابت هم نخواهد آمد.
جوان: مرا می‌ترسانی که از وظیفه‌ی خود شانه خالی کنم؟
عجوز: تو را هشدار می‌دهم که از رؤیا به درآیی؟ وظیفه‌ای در کار نیست تنها سودای جوانی است و خیال محال. پیش از تو نیز جوانان زیادی پا به این قلعه گذاشتند. حتی جوان‌تر از تو و شاید جسورتر و قوی‌تر از تو و اینک از آن همه جسارت و سربلندی چه باقی مانده است؟ (نور چراغ را روی صورت جوان می‌گیرد.) استخوان‌های شکسته‌ی آنان، اینک، زیر پای من و تو در سیاه‌چال، خوراک موران است... دست از هوس بشوی! هنوز فرصت هست! (جوان چراغ را از مقابل صورتش کنار می‌زند.) برویم! صلاح نیست که شاهزاده خانم را منتظر بگذاریم!
عجوز: خود دانی، از من گفتن، شاهزاده طلسم شده است. تو نمی‌توانی لبخند را به لبان او بازگردانی، هیچ‌کس نمی‌تواند چرا که هیچ‌کس نمی‌داند کدام ساحر بددل، در گره‌ای دمیده و طلسم این نفرت و سردی را در گوشت و خون این دختر جاری کرده است! و هیچ‌کس دلیلش را نمی‌داند.
جوان: من از سرزمین دوری آمده‌ام، روزها و ماه‌ها، در گزش تند آفتاب یا سوز سرما راه پیموده‌ام... نیامده‌ام که بمیرم یا بگریزم، آمده‌ام که طلسم شاهزاده را باطل کنم و به یاری پروردگار چنین خواهم کرد.
عجوز: برای چه؟ برای این‌که او را تصاحب کنی؟ خیال خام جوانی...
جوان: برای این‌که سرزمینم را از یوغ این طلسم نفرت بیرون آورم که نفرت مُسری است. اگر شاهزاده خانم، هرگز لب به لبخندی نگشوده است، مردم سرزمینش نیز به دردی همانند او مبتلا هستند. آنان هرگز نمی‌خندند، حتی گریستن را از یاد برده‌اند. تنها مانند جن‌زدگان نگاه می‌کنند و می‌گذرند.
عجوز: هرکسی صاحب اختیار جان خویش است. اینک این تو و این شاهزاده خانم! فراموش نکن که تا سپیده‌ی صبح بیش‌تر مهلت نداری. سپیده که سر زند، یا لبخند او بر چهره و یا سر تو بر دار... شب خوش (دور می‌شود.) شبی طولانی و بی‌پایان. (صدای خنده‌ی ساحرانه‌اش که به تدریج فید می‌شود.)


  • ناشر: نشر قطره - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 0.72 مگابایت - تعداد صفحات : ۹۲ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب دخترک شب طولانی و راحیل در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب دخترک شب طولانی و راحیل