فیدیبو نماینده قانونی آذرباد و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب پرچم سیاه
فرقه‌ی اساسین‌ها - ۶

نسخه الکترونیک کتاب پرچم سیاه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب پرچم سیاه

صدای هیچ‌چیزی بلندتر از انفجار یک توپ چرخدار نیست. به‌خصوص وقتی نزدیک گوش شما بترکد.
شبیه این است که به وسیله‌ی هیچ‌چیزی کتک خورده باشید. یک هیچ‌چیز، که به‌نظر می‌خواهد شما را خُرد کند و شما مطمئن نیستید که این خطای دید چشمان شماست که به وسیله‌ی انفجار شوکه و مات و مبهوت شده است یا اینکه دنیا واقعاً در حال لرزیدن است. شاید اصلاً مهم هم نباشد.
شاید هم هردوی گزینه‌ها درست باشد. اما نکته آنجاست که در حال لرزیدن است.
شلیک به جایی برخورد می‌کند و تخته‌های قایق از هم جدا می‌شوند. مردانی که دست‌ها و پاهایشان کَنده می‌شود و مردانی که به پایین نگاه می‌کنند و در چند ثانیه‌ای که قبل از مُردن وقت دارند، می‌فهمند که نیمی از بدن‌هایشان بر اثر شلیک قطع شده و شروع به فریاد کشیدن می‌کنند. تنها چیزی که در پیامد آنی می‌شنوید، صدای خش‌خش بدنه‌ی کشتی و جیغ و داد افرادی‌ست که دارند جان می‌دهند.
شما چطور تصمیم می‌گیرید که چگونه واکنش نشان دهید. نمی‌گویم که شما به صدای شلیک توپ چرخ‌دار عادت دارید، به طوری که خللی در ذهن شما ایجاد می‌کند اما نکته اینجاست که به‌سرعت تجدید قوا می‌کنید و سریع‌تر از دشمن این کار را انجام می‌دهید.
وقتی انگلیسی‌ها حمله کردند، ما در کرانه‌ی " کیپ بوئنا ویستا" در کوبا روی کشتی‌ای که ناخدایش مردی به نام ناخدا "براما"ی معروف بود، قرار داشتیم. ما به آن‌هایی که در بالای "بریگانتین" قرار داشتند، انگلیسی می‌گفتیم با اینکه انگلیسی‌ها هسته‌ی خدمه‌ی ما را تشکیل داده بودند و من خودم هم اصالتاً انگلیسی بودم. این‌ها برای یک دزد دریایی ارزشی نداشت. ما دشمن اعلیحضرت بودیم(پادشاه جورج، ملکه آن را به همسری برگزیده بود.) دشمن دربار که ما را بدل به دشمن نیروی دریایی اعلیحضرت می‌کرد. پس وقتی نشان قرمز را در افق مشاهده کردیم، یک "پاسناو" که داشت به‌سمت ما حرکت می‌کرد و پیکرهایی روی عرشه‌های آن به عقب و جلو می‌رفتند، چیزی که گفتیم این بود:«کشتی! انگلیسی‌ها دارن حمله می‌کنن! انگلیسی‌ها دارن حمله می‌کنن!» بدون آنکه به خود زحمت بدهیم که جزئیات ریز ملیت‌هایمان را مشخص کنیم.
ما سرمان خیلی مشغول این بود که زنده بمانیم.


  • ناشر: آذرباد - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.36 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۶۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب پرچم سیاه در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب پرچم سیاه