فیدیبو نماینده قانونی کارخانه محتوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک چگونه افراد موفق فکر می‌کنند

میکروبوک چگونه افراد موفق فکر می‌کنند

نسخه الکترونیک میکروبوک چگونه افراد موفق فکر می‌کنند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۸۴۰ تومان دریافت کنید!

درباره میکروبوک چگونه افراد موفق فکر می‌کنند

کتاب «افراد موفق چگونه فکر می‌کنند؟» (۲۰۰۹) اثبات می‌کند موفقیت به طرز برخورد افراد بستگی دارد. مایکل سی. مکسول عقیده دارد برای موفقیت به غیر از مثبت فکرکردن، باید منطقی و دلسوز باشیم. این کتاب که پر از مثال‌های جذاب از افراد موفق امروزی است، به شما کمک می‌کند بتوانید با ردشدن از موانع ذهنی به اهدافتان برسید. کتاب برای این افراد کاربرد دارد: * کسانی که به روانشناسی سازمانی علاقه دارند؛ * سرپرستان و افرادی که کسب و کار شخصی خودشان را دارند؛ * افرادی که برای موفق شدن به دیدگاه جدیدی نیاز دارند. میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...

بخشی از میکروبوک چگونه افراد موفق فکر می‌کنند

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

کتاب برای این افراد کاربرد دارد:

کسانی که به روانشناسی سازمانی علاقه دارند؛
سرپرستان و افرادی که کسب و کار شخصی خودشان را دارند؛
افرادی که برای موفق شدن به دیدگاه جدیدی نیاز دارند.

خلاصه

کتاب «افراد موفق چگونه فکر می کنند؟» (۲۰۰۹) اثبات می کند موفقیت به طرز برخورد افراد بستگی دارد. مایکل سی. مکسول عقیده دارد برای موفقیت به غیر از مثبت فکرکردن، باید منطقی و دلسوز باشیم. این کتاب که پر از مثال های جذاب از افراد موفق امروزی است، به شما کمک می کند بتوانید با ردشدن از موانع ذهنی به اهدافتان برسید.

به شیوه ی خودتان فکر کنید تا موفق شوید

موفق ترین افراد دنیا یک نقطه ی اشتراک دارند: از متفاوت فکر کردن و پیمودن راهی ناشناخته نمی ترسند.
اما در این مسیر تنها خواهید بود. به هرحال ما موجوداتی اجتماعی هستیم. دوست داریم در اجتماع پذیرفته شویم و هزینه ی آن پیروی از کلیشه هاست. خلاف جهت رودخانه حرکت کردن، نفی کردن افکار رایج و تنهایی جنگیدن باعث می شود دوستان زیادی نداشته باشید.
تصور کنید اگر هیچ کس افکار بدیع و خلاقش را مطرح نمی کرد، چه اتفاقی برای ما می افتاد! مثلا کاری که کپرنیک، ستاره شناس لهستانی کرد. او به این باور رسیده بود که کره ی زمین در مرکز دنیا قرار ندارد و این فکر در دوره ی او قطعا دیوانگی محسوب می شد؛ اما کپرنیک درست می گفت و ما تا همیشه مدیون نظریه ی او هستیم.
این امر نشان می دهد که برای دستیابی به موفقیت، خلاقانه فکرکردن و قاطع بودن در عقیده ضروری است؛ اما طبق اثبات جان سی. مکسول نیازی نیست انیشتین یا گالیله باشید تا افکاری بزرگ به ذهنتان برسد؛ درواقع همه می توانند خلاقانه فکر کنند و تنها چیز لازم، دانستن تکنیک درست این کار و کمی تمرین است!
در این کتاب می خوانیم:
دلسوز بودن کمک می کند موفق شوید!
آلفرد نوبل بعد از خواندن اعلامیه ی فوتش چکار کرد؟
پل مک کارتنی و جان لنون می توانند درس خوبی درباره ی همکاری با دیگران به شما بدهند.

افرادی که فکرهای بزرگ دارند، دائم در حال یادگیری اند و می دانند چگونه با دیگران همدلی کنند

مدیر عامل اجرایی شرکت جنرال الکتریک، جک ولش همیشه به کارمندانش می گوید ارتباطی که با مشتریان برقرار می کنید مهم تر از فروش شماست؛ او به خوبی می داند زمانی که اهداف بزرگ تری داریم، لازم است مسائل حاشیه ای را برای لحظه ای کنار بگذاریم و بزرگ تر فکر کنیم.
اما چگونه باید بزرگ فکر کنیم؟ با یادگیری مداوم. افرادی که بزرگ فکر می کنند همیشه به دنبال موقعیتی برای یادگیری بیشتر هستند. آن ها مدام رو به جلو در حرکتند، از مکان های جدید دیدن می کنند، با افراد جدید آشنا می شوند و مهارت های جدید می آموزند.
نویسنده ی کتاب روشی کاربردی دارد که به او کمک می کند طرز فکر درستی داشته باشد: او روزش را با نگاه کردن به برنامه اش شروع می کند و سعی می کند بین برنامه هایش فرصتی برای یادگیری پیدا کند و وقتی فرصتی برای یادگیری به ذهنش می رسد، آن را در برنامه ی خود می نویسد و ذهنش را برای استفاده از آن آماده می کند. این روش کمک می کند که بیشتر پذیرای موقعیت های جدید اطرافش باشد؛ درنتیجه زمانی که با یکی از مربیان لیگ ملی فوتبال آمریکا قرار شام داشت، کاملا آماده بود. او سوال های مهمی درباره ی کار گروهی از او پرسید و زمانی که رستوران را ترک می کرد، پر از ایده های جدید بود. این کاری است که شما هم می توانید انجام دهید: هر روز دو دقیقه وقت بگذارید و با نگاه کردن به برنامه ی روزانه ی خود سعی کنید فرصتی برای یاد گرفتن چیزهای جدید پیدا کنید.
اگر می خواهید از فکری بزرگ بهره برید، باید مدام برای یافتن موقعیت های جدید یادگیری تلاش کنید؛ زیرا به شما این فرصت را می دهد که دنیا را از دید دیگران ببینید؛ به عبارت دیگر باعث می شود همدلی بیشتری با بقیه داشته باشید. این کار برای روابطتان هم مفید است. فرقی ندارد شخص مورد نظر مشتری، همسر، فرزندان یا دوستانتان باشند؛ با داشتن همدلی اطرافیانتان را بیشتر درک می کنید و نیازهایشان را می‎فهمید و درنهایت بی محدودیت و همه جانبه فکرکردن به شما کمک می کند فراتر از افکار خود بروید، از علایق دیگران باخبر شوید و فرصت های جدیدی بیابید.

نظرات کاربران درباره میکروبوک چگونه افراد موفق فکر می‌کنند

خوب بود
در 3 ماه پیش توسط zra...hah