فیدیبو نماینده قانونی آذرباد و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب جدا شده
فرقه‌ی اسسین‌ها - ۵

نسخه الکترونیک کتاب جدا شده به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب جدا شده

امروز خائن را موقع گردش در بازار تماشا کردم. کلاه پَر و سگک و بندجوراب‌های رنگی پوشیده بود، خرامان از دکه‌ای به دکه‌ی دیگر می‌رفت و صورتش زیر نور خورشید درخشان و سفید اسپانیا، برق می‌زد. با بعضی از دکه‌دارها شوخی کرد و خندید؛ با بعضی دیگر واژه‌هایی از روی عصبانیت رد و بدل کرد. انگار نه دوست بود و نه آدمی ستمگر و برداشتی که از فاصله‌ی دور از او داشتم، مردی منصف و حتی خیرخواه بود. ولی این مردم نبودند که داشت به آن‌ها خیانت می‌کرد. به فرقه‌اش خیانت می‌کرد؛ به ما.
محافظانش در طول گردش نزدیکش ایستاده بودند و فهمیده بودم مردانی دقیق و جدی هستند. چشمان‌شان هیچ‌وقت از نگاه کردن به اطراف بازار، از حرکت نایستاد و وقتی یکی از دکه‌دارها با دست صمیمانه ضربه‌ای به پشتش زد و از دکه‌اش نانی به او هدیه داد، با دست به محافظ بلندقدتر اشاره کرد و محافظ، آن را با دست چپش گرفت و دستی را که شمشیر داشت خالی نگه داشت. مردانی قابل، ماهر و تعلیم‌دیده به دست شوالیه‌های معبد بودند.
لحظاتی بعد، پسربچه‌ای کوچک از میان جمعیت دوید و چشمانم بلافاصله به سمت محافظان رفت، دیدم هوشیار شدند، خطر را سنجیدند و بعد...
آرام شدند؟
به‌خاطر ازجاپریدن به خودشان خندیدند؟
نه. همان‌طور هوشیار ماندند. مراقب ماندند، چون ابله نبودند و می‌دانستند ممکن بود پسربچه چیزی را برای پرت‌کردن داشته باشد و باید حواس‌شان باشد.
مردان قابلی بودند. فکر کردم شاید آموزه‌های کارفرمای‌شان آن‌ها را فاسد کرده بود؛ آموزه‌های مردی که با یک هدف پیمان بسته بود و در همان حال، آرمان‌های هدفی دیگر را ترویج می‌کرد. امیدوار بودم این‌طور نباشد، چون از قبل تصمیم گرفته بودم بگذارم زنده بمانند.
و اگر از ظواهر این‌طور بربیاید که به‌خاطر راحتی خودم تصمیم گرفتم آن‌ها را زنده بگذارم یا اینکه حقیقت امر این بود که بیشتر هراسم مبارزه با چنین مردان توانایی است، آن‌وقت ظاهراً اشتباه می‌کردم. شاید مراقب بودند و بی‌شک شمشیرزن‌های ماهری هم بودند؛ در سودای مرگ مهارت داشتند.
اما من هم هوشیار بودم. من شمشیرزن ماهری هستم و در سودای مرگ مهارت دارم. برای این کار استعداد ذاتی دارم. هرچند برخلاف الهیات، فلسفه، ادبیات کلاسیک و زبان (به ویژه زبان اسپانیایی که چنان در آن مهارت دارم که اینجا در "آلتئا" می‌توانم خودم را اسپانیولی جا بزنم، البته از آن اسپانیولی‌های کم‌حرف)، از مهارتم در کشتن لذتی نمی‌بردم؛ کلاً در این کار خوب هستم.


  • ناشر: آذرباد - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 2.28 مگابایت - تعداد صفحات : ۴۴۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب جدا شده در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب جدا شده

جلد آخره؟
در 1 ماه پیش توسط