فیدیبو نماینده قانونی آوانامه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی زن زیادی

نسخه الکترونیک کتاب صوتی زن زیادی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی زن زیادی

زن زیادی و دردهای اجتماعی

«زن زیادی» کتابی است متشکل از ۹ داستان کوتاه در مورد زنان و دردهای اجتماعی آن‌ها. در این کتاب ۹ داستان کوتاه‌ی که جلال در مورد زنان نوشته شده در یک کتاب جمع‌آوری شده است. جلال در این کتاب صدای زنان در اجتماع نابرابر و مردسالار ایران را به تصویر می‌کشد. نابرابری‌ی که حتی زن را از حقوق اولیه‌‌ی خود محروم کرده و آن را در سلطه‌‌ی فرهنگی و سنتی جامعه قرار می‌دهد.
«...من دیگر چه‌طور می‌توانستم توی خانه پدرم بمانم؟ اصلاً دیگر توی آن خانه که بودم، انگار دیوارهایش را روی قلبم گذاشته‌اند. همین پریروز این اتفاق افتاد؛ ولی من مگر توانستم این دوشنبه یک دقیقه در خانه پدری سر کنم؟ خیال می‌کنید اصلا خواب به چشم‌هایم آمد؟ ابداً.
تا صبح هی توی رخت‌خوابم غلت زدم و هی فکر کردم. انگار نه انگار که رخت‌خواب همیشگی‌ام بود. نه! درست مثل قبر بود. جان به سر برده بودم. تا صبح هی تویش جان کندم و هی فکر کردم. هزار خیال بد از کله‌ام گذشت...»

ادامه...
  • ناشر آوانامه
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 270.45 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی زن زیادی

بد نبود
در 2 ماه پیش توسط