فیدیبو نماینده قانونی ذهن‌آویز و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب سه پرسش
چگونه قدرت درونتان را کشف کنید و بر آن تسلط یابید

نسخه الکترونیک کتاب سه پرسش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب سه پرسش

یکی از نکات بسیار جالب و خوب این اثر آن است که نویسنده، با ظرافت تمام، به اصل جمله‌ای باز می‌گردد که راهبان بودایی، همواره به آن ایمان و اعتقاد داشتند و هنوز هم دارند: این که همه چیز رؤیا است و هیچ چیز، مگر رؤیایی بیش نیست... شاید همه ما، به خاطر کتاب‌های عرفانی یا «سِلف هِلپِ» بی‌شماری که در طول دهه اخیر یا بیش‌تر مطالعه کرده‌ایم، بدانیم این جمله چه معنایی دارد.
اما نکته بسیار مثبت این اثر، به این اشاره دارد که این خودآگاهی جهانگیر، از کدامین نقطه اولیه و مرکزی سرچشمه می‌گیرد و اساس و بنیان این اعتقاد (که به نظر بنده، دیگر نمی‌تواند صرفا بودایی باشد و بلکه متعلق به تمام ادیان و یا جنبش‌های فکری مهم عالم است...) بنا به چه دلیل و انگیزه‌ای شکل گرفته بوده است؛ و این که چه چیز موجب می‌شود که ما در دنیایی از رؤیا و توهم به سر ببریم...؟ یا تصور کنیم به سر می‌بریم؟
در این کتاب، به این سؤالات سخت پاسخ داده خواهد شد. سرانجام درخواهیم یافت چرا گذشتگان ما، حتی «بدونِ» وجود امکاناتی که امروزه در دنیای بسیار تکنولوژیکی و پیشرفته ما وجود دارد و همچون ابزار و وسایلی بسیار ساده و پیش و پا افتاده از سوی ما در نظر گرفته می‌شود، باری چرا آنان تأکید داشتند که دنیای زمینی، هیچ چیز مگر خواب و خیال و توهمی واهی بیش نیست... در بسیاری از صفحات این اثر، مباحث جدیدی مطرح شده است که برای ذهن انسانی که در قرن بیست و یکم می‌زید و از شنیدن جملات عرفانیِ یکنواخت و تکراریِ موجود در هزاران هزار کتاب، خسته یا کسل شده است، بسیار باطراوت و جالب جلوه خواهد کرد!
زیرا نویسنده دانا، از نمونه‌هایی که صرفا به قرن ما و دوران ما تعلق دارد، استفاده می‌کند تا تصویری شفاف، از منظور و مقصودِ نهاییِ خود به ما تقدیم دارد. بنابراین، تصور نکنید که با کتابی به مانند ده‌ها کتاب دیگری که در تملک خود دارید مواجه شده‌اید و مبادا احیانا فریبِ سادگی متن پیش رویتان را بخورید!
دون میگوئل روئیز، نویسنده‌ای بسیار زیرک و آگاه و سخنوری چیره‌دست و مجرب است. او با ساده جلوه دادن بسیاری از حقایق جدی و سنگین، در تلاش است یکی از ژرف‌ترین حقایق هستی ما را برای ما بیان کند.


  • ناشر: ذهن‌آویز - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.32 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۰۰ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب سه پرسش در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب سه پرسش

عالی!! حرف نداره. دقیقا برای دوران ما است. ترجمه عالی از خانم مهدوی دامغانی است.
در 2 ماه پیش توسط