فیدیبو نماینده قانونی کارخانه محتوا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک روتین صبحگاهی من

میکروبوک روتین صبحگاهی من
افراد موفق صبح خود را چگونه آغاز می‌کنند

نسخه الکترونیک میکروبوک روتین صبحگاهی من به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره میکروبوک روتین صبحگاهی من

در این کتابچه خواهید خواند: * چرا خواب کافی و مناسب در شب مسیر موفقیت را برای شما هموار می‌کند؟ * چگونه روتینی صبحگاهی برای فرزندان خود ایجاد کنید؟ * چرا ورزش همان‌قدر که برای بدن خوب است، برای ذهن نیز مفید است؟ میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر کارخانه محتوا
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.19 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۳ صفحه

بخشی از میکروبوک روتین صبحگاهی من

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:روتین صبحگاهی من

افراد موفق صبح خود را چگونه آغاز می کنند

بنیامین اسپال و مایکل زاندرحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

با کمک موفق ترین مبتکران امروزی بر خواب آلودگی غلبه کنید.

رالف والدو امرسون، نویسنده ی مطرح آمریکایی عقیده دارد: «تمام زندگی آزمایش است».
کتاب روتین صبحگاهی من نوشته ی بنیامین اِسپال و مایکل زاندر کلکسیونی از آزمایش هاست که توسط ۶۴ تن از موفق ترین نو آوران، پیشگامان، نویسندگان و هنرمندان امروزی انجام شده است.
نکته ی مشترک تمامی این مبتکران خودساخته چیست؟ تمامی این افراد روتین های صبحگاهی را برای خود اتخاذ کرده اند که به آن ها کمک می کند روز خود را به بهترین شکل ممکن شروع کنند.
اما این کتابچه قوانین سخت و خشکی را بیان نمی کند که مانند آیه ی نازل شده از آسمان در زندگی خود به کار گیرید. در عوض، ایده هایی خاص و هوشمندانه مطرح می شود که به شما کمک می کند آزمایش های خود را انجام داده و روتینی برای خود خلق کنید که کاملاً مناسب شماست.
پس دقت کنید تا ببینید چه نوع صبحی بیشتر می تواند بازدهی و خوشحالی شما را افزایش دهد. از هنرمندانی که صبح با طلوع آفتاب از خواب برمی خیزند تا رویاهای خود را ثبت کنند گرفته تا مدیران عاملی که اعتقاد عجیبی به نیم ساعت مدیتیشن دارند، تا ورزشکاران المپیکی که بدون تمرین صبحگاهی روز خود را شروع نمی کنند، مثال های بی شماری به دست می آید که می تواند تخیل شما را شعله ور کند!

در این کتابچه خواهید خواند:
  • چرا خواب کافی و مناسب در شب مسیر موفقیت را برای شما هموار می کند؟
  • چگونه روتینی صبحگاهی برای فرزندان خود ایجاد کنید؟
  • چرا ورزش همان قدر که برای بدن خوب است، برای ذهن نیز مفید است؟

هیچ چیزی مانند کاری مهم یا کاری که عاشق آن هستید، شما را از تختخواب بیرون نمی کشد

همه با این سناریو آشنا هستید. ساعت شروع به زنگ زدن می کند و شما در تاریکی به دنبال آن می گردید تا آن را خاموش کنید. دلتان می خواهد فقط چند دقیقه بیشتر بخوابید. اما صبح همیشه قاتل روح و روان شما برای بیدارشدن نیست.
یکی از راه های بیدارشدن آسان و سرحال بودن در صبح کاری مهم است که باید انجام دهید.
رئیس شرکت MIT آقای لئو رافائل ریف را در نظر بگیرید. او ساعت خود را برای ساعت ۶ صبح کوک می کند؛ اما معمولاً ۳۰ دقیقه یا حتی یک ساعت قبل تر بیدار شده است. چرا ۶۰ دقیقه از خواب شیرین را قبل از اینکه ساعتش در ۶ صبح به صدا درآید، فدا می کند؟ خب، او می خواهد قبل از اینکه روزش را شروع کند، نگاهی به ایمیل های دریافتی اش داشته باشد.
این به خاطر این است که MIT موسسه ای جهانی است. در جایگاه رئیس، ریف باید در جریان تمامی ایمیل ها باشد و کارهای اخیر را سرعت بخشد. اگر او صبح علی الطلوع بیدار نشود، نگران است که مسئله ی مهمی را از دست بدهد.
اما برای اینکه دلیلی برای بیدار شدن در صبح داشته باشید، لازم نیست که حتماً مدیرعامل شرکتی بین المللی باشید. وقتی خروس ها شروع به خواندن می کنند، اینکه کاری برای انجام دادن داشته باشید، اراده ی شما را برای بیدارشدن افزایش خواهد داد.
نگاهی به کتاب کارولین پاول بیندازید. او نیز سحرخیز است. مانند ریف او معمولاً ۶ صبح بیدار است. چه چیزی او را از تختخواب بیرون می کشد؟ فرصت مطالعه در آرامش برای چند ساعت قبل از اینکه مابقی دنیا بیدار شود، به او انگیزه ی بیدارشدن می دهد.
مطالعه برای او فقط عادت نیست؛ چیزی است که او عاشق آن است. صبح ها در زندگی پرهیاهوی او دریایی از آرامش هستند و اغلب تنها زمانی است که او می تواند خود را در کتابی خوب غرق کند.
عکاس خیابانی نیویورکی، آقای آندره واگنر هم از صبح برای علایق خود استفاده می کند. او معمولاً قبل از ساعت ۷ یا ۷:۳۰ از خانه خارج می شود. برای پیاده روی در شهر و شکار نور صبحگاهی در قاب دوربین، این ساعت بهترین زمان است.
ترفندی ساده وجود دارد که به شما کمک می کند صبح خود را به خوبی آغاز کنید: از Snooze یا فرصت چرت ساعت خود برای بیدارشدن استفاده کند.
مصاحبه ی نویسندگان کتاب با افراد سحرخیز نشان داد که از ۷۱ درصد افرادی که از ساعت برای بیدارشدن استفاده می کنند، تنها ۳۴ درصد از قابلیت Snooze استفاده می کنند.
دلیل قانع کننده ای برای این کار وجود دارد. تنها چند دقیقه خواب بیشتر شاید نیاز بدن شما تلقی شود؛ اما اگر از Snooze ساعت استفاده کنید، احساس خستگی بیشتری خواهید داشت. با این دید به موضوع نگاه کنید: چرت زدن قبل از بیدار شدن مانند گاز دادن اتومبیل در حالت خلاص است. هم چرت صبحگاهی هم گاز دادن در حالت خلاص، اتلاف انرژی هستند.
اما بهترین ترفند این است که از حس درونی خود پیروی کنید. امتحان کنید و ببینید چه کاری برایتان بیشتر جواب می دهد. چیزی که برای افراد دیگر جواب داده، شاید برای شما جواب ندهد. اگر متوجه شدید کاری برای شما مناسب نیست، نترسید. آن را کنار گذاشته و کاری دیگر را شروع کنید.

نظرات کاربران درباره میکروبوک روتین صبحگاهی من