فیدیبو نماینده قانونی بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب دلم می خواهد گاهی در زندگی اشتباه كنم

کتاب دلم می خواهد گاهی در زندگی اشتباه كنم

نسخه الکترونیک کتاب دلم می خواهد گاهی در زندگی اشتباه كنم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱۰,۸۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب دلم می خواهد گاهی در زندگی اشتباه كنم

پیش از آن، کم‌کم بوی سوختگی قرارمان، در ایستگاه لیون، به یوکایدی یوکایدا رسیده‌ بود. بله، همه کس زندگی‌اش که حتماً او بود، آرتور فرانکی من، چون مطمئنم این من بودم که در ایستگاه سوختم. هو هو، زیر کلاه آفتاب‌گیرم، خنده‌ای ابلهانه سر دادم، گندش بزند، عینکی کوچولوی من، گندش بزند... خب. جوری قیافه گرفتم که یعنی اصلاً نمی‌خواهم ببوسمش و چیزی نگفتم. اولش می‌شود بیشتر از اینکه مسافر قطار باشی، دوجنسی باشی و بعد، در آن لحظه زندگی‌ام، واقعاً شکل پیردخترها بودم. من که عزا گرفته ‌بودم. گند، تعطیلات این بود؟ خب، دوست دختر خوب، زود از آرتور کوچولو با عینک ری‌بن خلبانی دلسرد شدم و دو صندلی کنار هم رو به جلو را برای‌شان خالی کردم. تمام طول راه، خواب بودم. جدی، دورنمای جابه‌جا شدن در قطار شلوغ با آن دوتا توپ آهنی که به پایم بود، همین‌جوری هم خسته‌ام کرد...

ادامه...

بخشی از کتاب دلم می خواهد گاهی در زندگی اشتباه كنم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب دلم می خواهد گاهی در زندگی اشتباه كنم

نمیدونم مشکل از ترجمه اس یا کتاب. اما انقدر متنش بی سر و ته و گنگ هست که نصفه ولش کردم. به نظرم ارزش پول خرج کردن نداره.
در 3 ماه پیش توسط یاسمین یزدانی