فیدیبو نماینده قانونی انتشارات لیوسا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب تو نمی‌توانی روزم را خراب کنی
۵۲ هفته و ۵۲ راهکار مهم برای رسیدن به قله‌ی موفقیت

نسخه الکترونیک کتاب تو نمی‌توانی روزم را خراب کنی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب تو نمی‌توانی روزم را خراب کنی

من قوی‌تر از آن هستم که بگذارم کسی روز مرا خراب کند از صبح که بیدار می‌شوی تا شب که بخوابی، موارد زیادی اعصابت را خرد می‌کند: - به دلیل مشکلات خانوادگی دلت نمی‌خواهد به خانه برگردی. - در صف بانک یا خرید کسی از تو جلو می‌زند. - هنگام رانندگی کسی چنان جلوی تو می‌پیچد که مرگ را به چشم می‌بینی. - سرکار از دست رئیس یا همکارت کفری می‌شوی. - اخبار ناخوشایند لحظه به لحظه تو را دچار اضطراب می‌کند. - هر قدر کار می‌کنی باز هم درآمدت کافی نیست. - زندگی به قدری به تو فشار آورده که دلت نمی‌خواهد صبح‌ها از خواب بیدار شوی. خبر خوش این است که با به کارگیری روش‌های عملی این کتاب می‌توانی در هیاهوی زندگی آرامش و خونسردی خودت را حفظ کنی و با اعتماد به نفس کامل طوری اختیار زندگی‌ات را در دست بگیری که اجازه ندهی کسی یا چیزی روزت را خراب کند.

ادامه...
  • ناشر انتشارات لیوسا
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.67 مگابایت
  • تعداد صفحات ۳۱۲ صفحه
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب تو نمی‌توانی روزم را خراب کنی

یک سوال خیلی مهم دارم اینکه این کتاب فقط یک بخش داره؟بیدار باش؟فصل یا بخش دیگه ای به نام عاقل باش بزرگ شو و...نداره؟اخه توی مقدمه اش زره هفت بخش داره و من فقط همین یک بخش لبدار باش رو پیدا کردم!!به چه صورت هست؟
در 1 ساعت پیش توسط
کتابش عالیه به شدت پیشنهاد میشه برای کسب مهارت های ارتباطی که امروزه مشکل خیلی هاست
در 2 روز پیش توسط
با ترجمه قراچه داغی هم منتشر شده، کدوم معتبر تر هست؟
در 2 روز پیش توسط
کتاب عالیه و توصیه میکنم که هرکس میتونه حتما بخوندش واقعا کمک میکنه به داشتن حال خوب
در 5 روز پیش توسط
لطفا تخفیف
در 5 روز پیش توسط