فیدیبو نماینده قانونی انتشارات لیوسا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب تو نمی‌توانی روزم را خراب کنی
۵۲ هفته و ۵۲ راهکار مهم برای رسیدن به قله‌ی موفقیت

نسخه الکترونیک کتاب تو نمی‌توانی روزم را خراب کنی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب تو نمی‌توانی روزم را خراب کنی

من قوی‌تر از آن هستم که بگذارم کسی روز مرا خراب کند از صبح که بیدار می‌شوی تا شب که بخوابی، موارد زیادی اعصابت را خرد می‌کند: - به دلیل مشکلات خانوادگی دلت نمی‌خواهد به خانه برگردی. - در صف بانک یا خرید کسی از تو جلو می‌زند. - هنگام رانندگی کسی چنان جلوی تو می‌پیچد که مرگ را به چشم می‌بینی. - سرکار از دست رئیس یا همکارت کفری می‌شوی. - اخبار ناخوشایند لحظه به لحظه تو را دچار اضطراب می‌کند. - هر قدر کار می‌کنی باز هم درآمدت کافی نیست. - زندگی به قدری به تو فشار آورده که دلت نمی‌خواهد صبح‌ها از خواب بیدار شوی. خبر خوش این است که با به کارگیری روش‌های عملی این کتاب می‌توانی در هیاهوی زندگی آرامش و خونسردی خودت را حفظ کنی و با اعتماد به نفس کامل طوری اختیار زندگی‌ات را در دست بگیری که اجازه ندهی کسی یا چیزی روزت را خراب کند.

ادامه...

  • ناشر: انتشارات لیوسا
  • تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل: 1.67 مگابایت
  • تعداد صفحات: ۳۱۲صفحه
  • شابک:

نظرات کاربران
درباره کتاب تو نمی‌توانی روزم را خراب کنی

کتاب عالیه و توصیه میکنم که هرکس میتونه حتما بخوندش واقعا کمک میکنه به داشتن حال خوب
در 2 روز پیش توسط
لطفا تخفیف
در 2 روز پیش توسط
کتاب خوبیه مخصوصا وقتی اول صبح با یه مشکل مواجه میشی یا برخورد بدی میبینی خیلی کمکت میکنه که ازین ماجرا رد بشی و یک روز خوب رو بسازی
در 3 روز پیش توسط
راستش اونقدری که تعریفش رو شنیده بودم عالی نبود، میتونست خیلی منسجم تر باشه، ی عالمه جملات تاکیدی و مثبت رو قاطی پاتی آورده بود
در 3 روز پیش توسط
کتاب بسیار مفیدی، بخصوص برای کسایی که مسائل کوچک و پیش پا افتاده زندگی برای خودشون بزرگ میکنند و این مسایل کوچک میشه تمام زندگیشون!!!بعد مطالعه این کتاب میتونیم این میائل کوچک شناسایی کنیم و به راحتی ازشون بگذریم.
در 6 روز پیش توسط