فیدیبو نماینده قانونی راشین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب سگم مشقامو خورد- من استاد تکون نخوردنم

کتاب سگم مشقامو خورد- من استاد تکون نخوردنم
کارهای شیطنت‌آمیز از پیروان شل

نسخه الکترونیک کتاب سگم مشقامو خورد- من استاد تکون نخوردنم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب سگم مشقامو خورد- من استاد تکون نخوردنم

شل نگاه شیطنت‌آمیز خود را به انسان‌های بسیاری منتقل کرده است. گواه صادق این مدعا قطعاتی است که در این کتاب می‌خوانیم. او اکنون پیروان فراوانی پیدا کرده است و در میان آنها کسانی را می‌توان یافت که به فضای ذهنی او بسیار نزدیکند. در این مجموعه پانزده اثر از پیروان زبردست شل را می‌خوانیم که نه تنها از نظر ژانر ادبی، بلکه از نظر سبک، محتوا و مضمون نیز یادآور نگاه شیطنت‌آمیز شل سیلوراستاین است. گویی روح بی‌پروا و بی‌ادعای شل سیلوراستاین است که از شیار این پانزده قلم بیرون می‌تراود. شل به‌راستی نمرده است. روح خلاق او در قالب هنرمندان و هنردوستان پرشماری هنوز زندگی می‌کند و شیطنتی که در آثار این مجموعه می‌بینیم همان شیطنت شل سیلوراستاین است.

ادامه...
  • ناشر راشین
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.42 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۸۶ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب سگم مشقامو خورد- من استاد تکون نخوردنم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:شیطنت شل سیلوراستاین

«دلم می خواهد هر کسی، صرف نظر از سن و سالش، در کتاب های من چیزی پیدا کند که بتواند مثل آینه خودش را توی آن ببیند. یکی از کارهای مرا بردارد و یک احساس مکاشفه شخصی را تجربه کند. این فوق العاده است. البته برای خودش، نه برای من.»

شل سیلوراستاین

نه، شل نمرده است. شلدون آلن سیلوراستاین روز دهم ماه مه سال ۱۹۹۹، در ۶۹ سالگی بر اثر حمله قلبی از این دنیا رفت اما شل نمرد. شل اساساً به این زودی ها مردنی نیست. چون نه یک انسان فانی بلکه یک جور نگاه تازه به دنیاست که برای اولین بار شلدون آلن سیلوراستاین کشفش کرد.
این نگاه تازه سرشار از تخیل، صدق و صفای کودکانه، شجاعت، صمیمیت و شیطنتی جذاب است. کاریکاتورها، داستان ها، شعرها، ترانه ها و حتی صدای شل به ما می آموزد که دنیا را می توان جور دیگری هم دید.
او بی آنکه قصد یاد دادن داشته باشد به ما می آموزد. جالب اینجاست که همان سیستم آموزشی که شدیداً مورد انتقاد شل بود و در جای جای آثارش به باد استهزاء گرفته می شد اکنون مواد درسی گوناگونی را بر اساس آثار این هنرمند بی نظیر برای کودکان فراهم کرده که چندی است در چارچوب دوره های آموزشی جدید در غرب ارائه می شود.
شل نگاه شیطنت آمیز خود را به انسان های بسیاری منتقل کرده است. گواه صادق این مدعا قطعاتی است که در این کتاب می خوانیم. او اکنون پیروان فراوانی پیدا کرده است و در میان آنها کسانی را می توان یافت که به فضای ذهنی او بسیار نزدیکند. در این مجموعه پانزده اثر از پیروان زبردست شل را می خوانیم که نه تنها از نظر ژانر ادبی، بلکه از نظر سبک، محتوا و مضمون نیز یادآور نگاه شیطنت آمیز شل سیلوراستاین است.
گویی روح بی پروا و بی ادعای شل سیلوراستاین است که از شیار این پانزده قلم بیرون می تراود. شل به راستی نمرده است. روح خلاق او در قالب هنرمندان و هنردوستان پرشماری هنوز زندگی می کند و شیطنتی که در آثار این مجموعه می بینیم همان شیطنت شل سیلوراستاین است.

کورش طارمی

نظرات کاربران درباره کتاب سگم مشقامو خورد- من استاد تکون نخوردنم