فیدیبو نماینده قانونی انتشارات البرز و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری

نسخه الکترونیک کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری

کتاب «زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری» پرفروش‌ترین رمان سال گذشته فرانسه است و تا به‌حال سه میلیون نسخه از آن در دنیا فروخته شده است. این موفقیت برای کتابی که اولین رمان نویسنده‌اش است کم پیش می‌آید. رافائل ژیئوردانو، نویسنده، نقاش و مربی خلاقیت است و همچنین در حوزه روان‌شناسی فعالیت می‌کند.
«زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری» داستانی گیرا از زندگی کامییِ سی‌وهشت ساله است که با اینکه خوشبخت به نظر می‌رسد اما احساس می‌کند خوشبختی از او گریخته است. او دنبال یافتن راهی تازه برای رسیدن به خوشبختی است.

«می‌دانید، روزمرگی در نگاه اول، بیماری بی‌خطری به نظر می‌رسد، ولی ممکن است آسیب‌های بزرگی به افراد وارد کند: باعث شیوع مصیبت‌زندگی، سونامی ابهام روحی، بادهای مالیخولیایی فاجعه‌آمیز می‌شود. خیلی زود لبخند در معرض انقراض قرار می‌گیرد! نخندید، این حقیقت دارد! در ضمن، همه این‌ها هنوز بدون در نظر گرفتن اثر پروانه‌ای است. این پدیده هرچه بیشتر گسترش یابد، به افراد بیشتری آسیب می‌زند... روزمرگی‌ای که خوب مهار نشده باشد می‌تواند سطح اخلاق کشور را به طور محسوسی کاهش دهد.»


  • ناشر: انتشارات البرز - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.29 مگابایت - تعداد صفحات : ۲۰۴ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری

خیلی عالی بود پیشنهاد میکنم حتما بخونیدش
در 6 ساعت پیش توسط
انصافا این کتاب عالیه در قالب داستان نکاتی رو یادآوری میکنه که با لحظه های زندگی تک تک مون عجین شده ‌ ارزش خوندن داره
در 17 ساعت پیش توسط
کتاب بسیار خوبی بود. اما باید در همه تمرینات آن تامل کرد. اگر بااین کتاب فقط نگرش درونیتان تغییر کند شما بزرگترین تغییر را در زندگیتان داده اید. تمرینهای ان را جدی بگیرید. بیش از آنچه فکر می کنید تاًیر گذار است.
در 3 روز پیش توسط
نمیتونم بگم کتاب انقلاب بزرگی هست !! اما در واقع برای کسانی که کتاب های روانشناسی یا تکنیک های کوچک بهتر کردن زندگی روزمره رو به صورت خام دوست ندارن بخونن یا براشون خسته کنندس خوبه که این کتاب رو بخونن که همون موارد رو در قالب داستانی بیان کرده و شاید انجام دادن بعضی تمرین هاش بد نباشه
در 4 روز پیش توسط
کتابی بسیار عالی و مفید، با توجه به اینکه بنده روانشناس هم هستم، این کتابی بسیار کاربردی است.
در 7 روز پیش توسط