فیدیبو نماینده قانونی شادن پژواک و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواهتان

نسخه الکترونیک کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواهتان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواهتان

خبر خوب این است كه شما هم اكنون تمام چیزهای لازم برای آشنایی و ازدواج با مرد دلخواهتان را در خود دارید. مانند این است كه شما یك آشپز در آشپزخانه‌ای با تجهیزات کامل، هستید و همه نوع ادویه، مواد اولیه و لوازم آشپزخانه‌ای كه بخواهید، در اختیارتان است. آنچه كه اكنون لازم دارید، یك دستور پخت غذا است تا برای خودتان یك رابطه‌ی عالی و یك زندگی عالی درست كنید.
برای آشنا شدن و ازدواج با مرد دلخواهتان، باید از درون، همان چیزی بشوید كه می‌خواهید در بیرون تجربه كنید و ازآن لذت ببرید. برای آشنا شدن و ازدواج با یك شخص موفق و سعادتمند، شما باید خودتان یك شخص موفق و سعادتمند شوید...
اینجا یك قانون عالی وجود دارد: "مهم نیست كه از كجا می‌آیید. تنها چیزی كه مهم است این است كه به كجا می‌روید. " هرزمانی كه بخواهید، می‌توانید روی قسمت‌هایی از گذشته تان خط بكشید و تصمیم بگیرید كه آینده‌تان از گذشته متفاوت شود. شما می‌توانید تصمیم بگیرید كه در دنیای خارج همان شخص فوق العاده‌ای شوید كه درونتان وجود دارد.

ادامه...

  • ناشر: شادن پژواک
  • تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل: 72.79 مگابایت
  • شابک:

نظرات کاربران
درباره کتاب صوتی ازدواج با مرد دلخواهتان

من نمیتونم نسخه پی دی اف رو پیدا کنم....؟ ممکنه راهنماییم کنین ؟
در 2 ماه پیش توسط
کتاب بسیار خوبى بود، پیشنهاد مى کنم. صداى گوینده هم بسیار خوب بود. 👍🏻
در 3 ماه پیش توسط