فیدیبو نماینده قانونی نشر مثلث و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب هنر رزم

کتاب هنر رزم
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب هنر رزم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب هنر رزم

هنر رزم، که یک جنگجو ـ فیلسوف اسرارآمیز چینی احتمالا بیش از دو هزار سال پیش آن را تدوین کرده، شاید هنوز هم معتبرترین و مؤثرترین کتاب استراتژی در جهان باشد که هم مدیران و سیاستمداران آسیا و هم برنامه ریزان و رهبران نظامی در دو هزاره‌ی اخیر و بیش از آن مورد مطالعه قرار داده‌اند. در ژاپن، که تقریبا یک شبه از فرهنگ فئودالی به فرهنگ بورژوایی متحول شد، شاگردان معاصر هنر رزم با اشتیاق، استراتژی این اثر ممتاز کهن را در سیاست و تجارت دنیای مدرن اعمال کرده‌اند. در واقع برخی، پیشرفت‌های ژاپن را در دوره‌ی پس از جنگ جهانی دوم نمونه‌ای از این گفته‌ی سون زو می‌دانند که «پیروزی بدون جنگ، بهترین است.» هنر رزم را، که بررسی تحلیلی و کالبدشناسانه‌ی سازماندهی در هنگام درگیری‌هاست، می‌توان برای هر درگیری و رقابتی، از روابط بین افراد گرفته تا روابط بین‌المللی، مورد استفاده قرار داد. هدف هنر رزم عبارت است از شکست ناپذیری، پیروزی بدون جدال، و کسب قدرت خدشه‌ناپذیر از طریق درک طبیعت، سیاست و روان‌شناسی درگیری‌ها.

ادامه...
  • ناشر نشر مثلث
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 14.04 مگابایت
  • تعداد صفحات ۸۰ صفحه
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب هنر رزم

دوازده هزار تومن واسه یه کتاب هشتاد صفحه‌ای اون هم نسخه پی‌دی‌اف که متنش هم فراوری الکترونیک نشده؟؟؟!
در 6 ماه پیش توسط sep shkr
قیمت‌گذاری درست صورت نگرفته!
در 6 ماه پیش توسط Mei...hhh
من نسخه چاپی کتاب رو گرفتم ده هزار تومن با همین طرح جلد از فیدیبو که میخوای خرید کنی تصمیم میگیری یه قیمتی هم از نسخه چاپی بگیری خیلی وقتا دیگه با این قیمت ترجیح میدی نسخه چاپی رو تهیه کنی
در 1 هفته پیش توسط سید مجتبی اکبری
بسیار گران برای پی‌دی‌اف.
در 3 ماه پیش توسط اردشیر میرکریمی
توجه داشته باشید که این کتاب هنر رزم سون جو را با ترجمه نادر سعیدی نشر قطره پیش از این منتشر کرده است. نسخه کاغذی این کتاب درسال ۱۳۹۱ در ۱۱۰۰نسخه و به قیمت ۵۵۰۰ تومان با کیفیت عالی و ترجمه مناسب عرضه شده است.
در 3 روز پیش توسط بهمن
قیمتش زیاده.
در 5 روز پیش توسط غلامرضا داراب پور