دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب تبیین مدیریت و رهبری در سازمان با تاکید بر منابع انسانی

کتاب تبیین مدیریت و رهبری در سازمان با تاکید بر منابع انسانی

نسخه الکترونیک کتاب تبیین مدیریت و رهبری در سازمان با تاکید بر منابع انسانی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب تبیین مدیریت و رهبری در سازمان با تاکید بر منابع انسانی

مدیریت به نوعی همزاد انسان‌ها است، انسان‌ها در هر دوره‌ای بر اساس سطح آگاهی و بلوغ فکری خود، شرایط محیطی و... از ابعاد و ارکان مدیریت آن استفاده کرده‌اند. مدیریت در مفهوم کلی تحقق اهداف از طریق کار با دیگران است. (هنر کار با دیگران یا سرانجام رساندن کارها با همکاری دیگران). بر اساس این برداشت همواره در فرایند مدیریت، شخص مدیر، کارکنان (یک نفر یا بیشتر)، حوزه فعالیت، تکنولوژی مورد استفاده، شرایط محیطی و انتظار تحقق اهداف، یا داشتن خروجی، روش انجام کار، تقسیم کار و مشخص کردن نقش‌های افراد و... به صورت پیوسته در ارتباط بوده‌اند. البته سبک‌های مدیریتی و رهبری از روش‌های خودکامه در طول زمان به سمت تعاملی و مشارکتی تا نفویض اختیار به گروه‌های مستقل و بهره‌گیری از حلقه‌های بهبود کیفیت در حال پیشرفت بوده است، این فرایند در قرن بیست و یکم با توجه به شاخص‌های دانش و ارزشمندی خلاقیت به سوی سازمانهای یادگیرنده، پویا و... مبتنی بر رویکرد سیستمی در حال پیشرفت است تا جایی که از رهبری تحولی صحبت به میان می‌آید.

ادامه...

مشخصات کتاب تبیین مدیریت و رهبری در سازمان با تاکید بر منابع انسانی

  • ناشر انتشارات آثار فکر
  • قیمت نسخه چاپی قیمت نسخه چاپی ۱۲,۰۰۰ تومان
  • تاریخ نشر ۱۳۹۳/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.4 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۴۰ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب تبیین مدیریت و رهبری در سازمان با تاکید بر منابع انسانی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تبیین مدیریت و رهبری در سازمان با تاکید بر منابع انسانی