پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب مردم فراتر از سود

کتاب مردم فراتر از سود

نسخه الکترونیک کتاب مردم فراتر از سود به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب مردم فراتر از سود

اکنون دیگر عصری فرا رسیده که کسب‌وکارها متوجه اهمیت مردم شده‌اند. جامعه برای کسب‌وکارها همچون خاک برای درختان است. اگر این خاک حاصلخیز نباشد یا دچار آفت شود، دیر یا زود درختان برآمده از آن هم خشکیده و رنجور می‌شوند. نهال کسب‌وکارها تنها در صورتی بالنده و به درختی پرثمر تبدیل می‌شوند که جامعه سالم، پر نشاط و رو به رشد باشد. دیل پاتریج بر همین اساس، «مردم را فراتر از سود» می‌داند. او که خود تجربه کارآفرینی دارد، با دغدغه بالندگی جامعه و تعریف رابطه‌ای بلندمت و برد-برد میان کسب‌وکار و جامعه این کتاب را نوشته است. او در این کتاب، سیر برتری مردم را بر سود در دنیای کسب‌وکار تشریح می‌کند و هفت اصل یا ارزش بنیادین را برای نهادینه‌شدن این برتری بر می‌شمرد. کتاب «مردم فراتر از سود» به دنبال کمک به ساختن دنیایی است که در آن صداقت، شفافیت، حقیقت و در مجموع، «مردم» فراتر از اعداد و ارقام صورت‌های مالی شرکت‌ها باشند. مطالعه این کتاب را به همه کسانی که دل در گرو این دغدغه‌ها دارند توصیه می‌کنیم، مخصوصا مدیرانی که فرصت دارند کسب‌وکارها را همچون ابزاری برای تعالی جامعه، گسترش خوبی و در عین حال کسب سود به کار گیرند.

ادامه...

مشخصات کتاب مردم فراتر از سود

بخشی از کتاب مردم فراتر از سود

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مردم فراتر از سود